Ojciec Mateusz
Kadr z serialu "Ojciec Mateusz".

Od pewnego czasu potęgowały się spekulacje wokół hitowego serialu TVP, „Ojciec Mateusz”, gdzie w tytułową rolę wciela się Artur Żmijewski. Część źródeł donosiła nawet, że Telewizja Polska nie zamierza wypuszczać nowego sezonu, a inne prawiły o tym, że Żmijewski zamierza zrezygnować z roli „Ojca Mateusza” i TVP usilnie poszukuje odpowiedniego następy. Właśnie pojawiły się kluczowe wieści.

Co z nowym sezonem serialu „Ojciec Mateusz”? Już wiadomo

Nic nie interesowało tak bardzo widzów Telewizji Polskiej jak doniesienia o jednym z ulubionych seriali Polaków, pod nazwą „Ojciec Mateusz”. Wszyscy byli ciekawi, wobec sprzecznych doniesień, jakie losy czekają produkcję TVP z Arturem Żmijewskim w roli głównej. Teraz już wiadomo.

Pojawił się oficjalny komunikat, że od 5 marca widzowie będą mogli oglądać na łamach TVP1 nowe odcinki „Ojca Mateusza”. To już 25. sezon popularnego serialu, który wciąż cieszy się sporą oglądalnością. Nowe odcinki emitowane będą w piątki o godzinie 21:00. 

Według ustaleń Wirtualnych Mediów, które powołują się na badania Nielsena, ostatni sezon „Ojca Mateusza” oglądało średnio 2,35 miliona widzów. Część osób zastanawiała się także co z Arturem Żmijewskim. W tabloidach krążyły bowiem informacje o tym, że może nie pojawić się w nowych odcinkach serialu, a tytułowego księdza odegra nowy aktor. Jak będzie naprawdę? To już także wiadomo.

„Jeżeli ktoś miał obawy o to, że Artur Żmijewski jednak nie wystąpi w roli głównej w serialu, a takie plotki krążyły po sieci w ubiegłym roku, to może spać spokojnie – aktor nadal występuje jako wyjątkowo zaradny ksiądz.” – donosi Tele Show.

Na planie nowego sezonu „Ojca Mateusza” w gościnnych rolach pojawią się m.in. Maciej Damięcki, Steffanno Terazino, Marta Wiśniewska oraz Ewa Gawryluk.

źródło: teleshow.wp.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. A jednak. To koniec „Tańca z Gwiazdami”. Polsat podjął zaskakująca decyzję
  2. Koszmar w zachodniej Polsce. Trzy osoby spłonęły żywcem, dziewięć następnych uratowało się w ostatniej chwili
  3. Robert Mazurek nie wytrzymał! Przerwał rozmowę i opuścił studio
  4. Niedzielski jest przeciwny luzowaniu obostrzeń! Zapowiada możliwe nowe restrykcje
  5. Sprzeczne doniesienia o zdrowiu Rafała Brzozowskiego. Co tak naprawdę dzieje się z gwiazdorem TVP?

Zobacz również: