Robert Mazurek

Robert Mazurek uchodzi za jednego z najbardziej cenionych dziennikarzy. Nie starczyło by rąk, by policzyć polityków, których Mazurek na antenie RMF FM zapędził w kozi róg. Zdarzali się też tacy, którzy w nerwach opuszczali studio czy rzucali słuchawkami. Tym razem jednak to sam Robert Mazurek przerwał rozmowę i opuścił studio. Wiadomo dlatego to zrobił. Zobacz nagranie wideo.

Robert Mazurek przerwał rozmowę i wyszedł ze studia

Wideo z całej sytuacji możecie zobaczyć na samym dole naszego artykułu. Wszystko wydarzyło się podczas rozmowy Roberta Mazurka z posłem Porozumienia, Kamilem Bortniczukiem.

Wymowne było nie tylko zachowanie Roberta Mazurka, który w pewnym momencie przerwał rozmowę i opuścił studio, ale też reakcja Kamila Bortniczuka. Poseł Porozumienia jakby nigdy nic kontynuował monolog bez obecności prowadzącego audycję.

Co tak zdenerwowało Roberta Mazurka z RMF FM? Prowadzącego rozmowę zdenerwowało to, że Bortniczuk nie odpowiadał na zadawane pytania, a mało tego, próbował zagłuszyć przeprowadzającego wywiad, nie dając mu dokończyć pytań.

„Skoro ja nie mogę dokończyć pytania, to ja już sobie pójdę, a pan będzie mówił” – rzucił Robert Mazurek do Bortniczuka, by po chwili dodać: „Bardzo serdecznie państwu dziękuję, to była próba rozmowy z Kamilem Bortniczukiem, posłem Porozumienia, który nie pozwala sobie zadać pytania, ale za to chętnie wygłosi monolog. Więc ja państwa zostawiam z Kamilem Bortniczukiem, jeśli pan poseł będzie jeszcze chciał coś poopowiadać, to damy mu tę szansę, dobrze? Dziękuję serdecznie, do widzenia” – skwitował Mazurek, wyjmując mikrofon z ucha, zamykając laptop i opuszczając studio.

Wszystko możecie zobaczyć na poniższym nagraniu.

źródło: RMF FM

ZOBACZ TAKŻE:

  1. OLX wysłał swoim użytkownikom pilny alert dot. bezpieczeństwa. Lepiej tego nie lekceważ
  2. Duńscy Milionerzy. Padło pytanie o Andrzeja Dudę. Kobieta straciła niemałą kwotę
  3. Mega promocja w Biedronce! Tylko we wtorek (9.02). Przygotujcie się na tłumy
  4. Prof. Gut niepokojąco o kolejnych wirusach. Taka czeka nas przyszłość?
  5. Córka Anny Przybylskiej, Oliwia zrzuciła stanik. Jej ojciec zareagował na odważne zdjęcia

Zobacz również: