Oliwia Bieniuk wspomina Anię

Nie nadaremno jakiś czas temu mówiło się, że nastoletnia Oliwia Bieniuk chce podążyć w ślady swojej mamy, Anny Przybylskiej. Wiele miesięcy temu pojawiły się pierwsze sesje zdjęciowe z udziałem Oliwii, jednak tak odważnie, jak teraz jeszcze nie było. Nastolatka bez żadnych kompleksów zapozowała przed obiektywem… bez stanika. Co na to jej ojciec? Jest reakcja Jarosława Bieniuka oraz innych, znanych osób.

Odważne zdjęcia Oliwii Bieniuk już w sieci

Odważna sesja zdjęciowa nastoletniej Oliwii Bieniuk, córki Anny Przybylskiej obiegła Internet z prędkością błyskawicy. Dlatego też Internauci komentują na lewo i na prawo. Jedni są zachwyceni, a inni wprost – uważają, że to za wcześnie na takie „numery”. Jedno jest pewne – Oliwia Bieniuk wykonała pierwszy, odważny krok do wielkiej kariery. Teraz już nikt nie ma wątpliwości, że chce podbić świat fotomodelingu.

O ile Internauci reagują różnie na odważne zdjęcia Oliwii Bieniuk o tyle, jej ojciec – Jarosław Bieniuk oraz chłopak wspierają, jak tylko mogą. „Ślicznie” – skomentował krótko fotkę Oliwii jej chłopak. Ojciec nie był aż tak wylewny, ale serduszko, którym zareagował na sesję, wyraźnie pokazuje, że wspiera decyzję swojej córki.

Na komentarz zdecydowała się także aktorka Wiktora Gąsiewska, która napisała „Uuuuaaa”. Jak widać sesją wykonaną w Kalifornii, Oliwia Bieniuk wywołała spore poruszenie.

Sama Oliwia postanowiła odpowiedzieć na jeden z krytycznych komentarzy. „Ale tutaj prawie nic nie widać. Przecież nie pokazuję ostentacyjnie piersi” – napisała córka Anny Przybylskiej na Instagramie.

Potwierdza się więc to, o czym Oliwia Bieniuk mówiła od kilkunastu miesięcy. Marzy jej się kariera jako fotomodelka lub aktorka. „Oliwia już dwa lata temu mówiła, że chce zostać modelką, a ostatnio wyznała, że marzy jej się także kariera aktorska. Zuzanna natomiast jest modelką od lat. Projektuje też ubrania, ma własną markę Rise. Świat mody i show-biznesu jest jej doskonale znany. Na pewno może mieć dla Oliwii wiele dobrych rad.” – komentuje jeden z informatorów na łamach „Życia na gorąco” kulisy sesji Oliwii.

źródło: Super Express, Życie na gorąco, Instagram, mat. prasowe

ZOBACZ TAKŻE:

  1. IMGW wydało nowe ostrzeżenie. Przeraźliwy mróz i intensywne opady śniegu
  2. Dzwonił do Ciebie ten numer? Uważaj! Możesz słono zapłacić
  3. To będzie prawdziwy szok. Największa gwiazda opuści Polsat? Wiadomo kto jeszcze może stracić robotę

Zobacz również: