Polsat

Polsat zamierza przeprowadzić prawdziwą personalną rewolucję. Zdaniem dziennikarzy popularnego portalu plotkarskiego, niebawem widzowie stacji będą przecierać oczy ze zdumienia. Dlaczego? Otóż ze szklanego ekranu ma zniknąć jedna z największych gwiazd telewizji. 

Polsat chce postawić na nowe twarze

Niewątpliwie, w dobie tak wielkiej konkurencji na rynku mediów, poszczególne stacje telewizyjne szukają nowych rozwiązań, dzięki którym zapewnią sobie wysoką oglądalność. Prawdopodobnie z tego powodu najpotężniejsza kobieta w telewizji Polsat, a więc Nina Terentiew postanowiła posłuchać rad swoich nowych doradców. Co takiego zasugerowano dyrektor programowej?

Według popularnego portalu, właśnie za ich radą, Terentiew planuje postawić na nowe twarze. Z pewnością wielu widzów zastanawia się co w tej sytuacji stanie się z czołowymi gwiazdami telewizji Polsat? Czy osoby, które dotąd firmowały stację mogą obawiać się utraty kontraktów? Co dalej z Pauliną Sykut-Jeżyną, Agnieszką Hyży, Piotrem Gąsowskim, Maciejem Dowborem czy Krzysztofem Ibiszem?

Przypuszczalnie niektóre z dotychczasowych gwiazd stacji będą miały dużo mniej pracy, a może nawet pożegnają się ze swoimi posadami. W końcu czas antenowy nie jest z gumy i nie dla każdego wystarczy miejsca w ramówce.

Co ciekawe, nieco więcej na temat ewentualnych zmian personalnych w telewizji Polsat zdradziła jedna z osób związanych ze stacją. „W Polsacie rządzi cały czas Nina. Krzysztof Ibisz jest bezpieczny – plan jest taki, że będą same młode gwiazdy i jedna doświadczona, od której młodzi się będą uczyć. Zagrożony jest Maciej Dowbor i Agnieszka Hyży. Nie ma wobec nich nowych planów. Nina ma nowych doradców i to oni jej doradzają w kwestii odmłodzenia wizerunku gwiazd. Ale do niej należy ostatnie słowo” – ujawnia źródło popularnego portalu plotkarskiego.

Wydaje się, że zwłaszcza ewentualne odejście Macieja Dowbora może zszokować widzów. Bez wątpienia dziennikarz to aktualnie jedna z największych gwiazd telewizji Polsat. Przypomnijmy, iż prezenter poprowadził już kilkanaście edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Czy rzeczywiście doniesienia mediów potwierdzą się i na wiosnę Dowbora zabraknie na szklanym ekranie? Czas pokaże.

Źródło: Plotek

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVP szykuje niespodziankę z okazji Walentynek. „Prezentem” Zenek Martyniuk i inni
  2. Rząd wprowadza nowy podatek. Pieniądze mają zasilić Narodowy Fundusz Zdrowia
  3. Straszliwa tragedia w polskim mieście. Nie żyje dwoje małych dzieci. Wszystko wskazuje, że to zabójstwo

Zobacz również: