nie żyje legendarny muzyk

Niedaleko Inowrocławia, bowiem w Turzanach (województwo kujawsko-pomorskie) rozegrał się prawdziwy dramat. Nie żyje dwoje małych dzieci. Jutro odbędzie się sekcja zwłok 3 i 5 latka. Wstępne oględziny wskazują jednak na zabójstwo. Kulisy całej sprawy są bulwersujące.

Nie żyje dwóch chłopców – 3 i 5 latek zostali zamordowani?

O kulisach szokującej sprawy donosi Polsat News. W piątek rano nieopodal Inowrocławia – w miejscowości Turzany znaleziono dwóch martwych chłopców. Czy 3 i 5 latek zostali zamordowani? Wszystko na to wskazuje, lecz sekcja zwłok zostanie przeprowadzona w sobotę. Jednak już teraz policja ujawnia szokujące kulisy.

„Wyjaśniamy okoliczności śmierci dwójki dzieci w wieku 3 i 5 lat. Śledztwo prowadzi policja pod ścisłym nadzorem inowrocławskiej prokuratury. W mieszkaniu w miejscowości Turzany w gminie Inowrocław ujawniono zwłoki dzieci. Śmierć potwierdził lekarz.” – przekazała asp. sztab. Izabella Drobniecka, rzecznik prasowy inowrocławskiej policji.

Jak ustalili nieoficjalnie dziennikarze Polsat News, dzieci miały na ciele rany kłute. Ich matka, 37-latka leczyła się psychiatrycznie. Według wstępnych ustaleń, jest duże prawdopodobieństwo, że to właśnie ona zabiła dzieci. Wiadomo też, co robił mąż w trakcie zdarzenia.

Mężczyzny, 48-latka nie było w domu. Po powrocie do mieszkania znalazł zwłoki dzieci i ranną żonę, po czym wezwał pomoc.

ZOBACZ TAKŻE: Rodzice zginęli na oczach 5 latki. Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła całym światem. 

„Kobieta trafiła do szpitala. Najprawdopodobniej mogła chcieć popełnić samobójstwo. Jej obrażenia wskazują na użycie noża.” – czytamy w materiale Polsat News.

Na miejscu zdarzenia wciąż trwają czynności policyjne pod nadzorem prokuratury. Jutro przeprowadzone zostaną sekcje zwłok 3 i 5 latka. Póki co, policja nie zdradza więcej szczegółów tej drastycznej sprawy. Będziemy trzymać rękę na pulsie.

źródło: Polsat News

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Maryla Rodowicz chce od byłego męża gigantycznych alimentów. Padła kwota
  2. Ujawnił swoje skutki uboczne po szczepionce. Szybko trafił na nagłówki gazet
  3. Kaczyński wstrząśnie rządem? Zaskakujący kandydat do zastąpienia Morawieckiego
  4. Ile emerytury dostaje Bohdan Łazuka? Ledwo wiąże koniec z końcem. „Jest marnie”
  5. Mieszkasz w bloku? Rząd przygotował dodatkowe pieniądze. Możesz otrzymać nawet kilkadziesiąt tys. zł.

Zobacz również: