Rosjanie zabili sportowca

W takich chwilach, jak te, każdy z nas jest zaszokowany i zastanawia się, jak to możliwe. Niestety życie jest brutalne i okazuje się, że jest to możliwe. Pięciolatka była świadkiem śmierci swoich rodziców. Dramat zapamięta niewątpliwie na całe swoje życie. 

Rodzice zginęli na oczach swojej małej córeczki

Tragedia rozegrała się w niedzielę w górach. Na oczach pięcioletniej córki jej rodzice runęli w przepaść.

„Gdy kobieta poślizgnęła się i spadła z urwiska, jej mąż, próbując ją ratować, spadł z wysokości ponad 200 metrów. Oboje zginęli na miejscu, a świadkiem tego była ich 5-letnia córka, która jest w szoku, oraz towarzyszący im przyjaciele.” – donosi Radio Zet.

Dramat rozegrał się we Włoszech w rejonie Brescii w Lombardii. Zdjęcia z miejsca zdarzenia opublikowały włoskie media. Sytuacja ta pokazuje, jak ważna jest ostrożność w górach – zwłaszcza w trudnych warunkach. Nie podano, czy para była doświadczonymi turystami górskimi, czy nie, ale bez względu na to, warto wyciągnąć wnioski z tejże tragedii.

Według doniesień medialnych, do tragedii, w której zginęła 35 latka i 40 latek z Mediolanu mógł przyczynić się brak rozwagi ze strony turystów. Włoskie media podają, że małżeństwo nie miało stosownych butów do wędrówki po górach  – zwłaszcza przy oblodzonych i zaśnieżonych szlakach. To mogło spowodować poślizgnięcie się kobiety i spadek w przepaść.

Dziewczynka przebywa obecnie pod opieką przyjaciół rodziny. Nie wiadomo, jaki los czeka ją dalej.

źródło: Radio ZET

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uczestnik „Sanatorium Miłości” przechytrzył widzów? Fani na tropie podstępu
  2. To koniec z Lechem Wałęsą? Sytuacja jest dramatyczna. “Nie wiem, jak dalej przeżyję”
  3. Decyzja rządu w sprawie obostrzeń może rozwścieczyć Polaków. Niedzielski uchylił rąbka tajemnicy
  4. Ksiądz przegonił wolontariuszy WOŚP. Nagranie obiegło sieć w sekundę. Jest reakcja proboszcza
  5. Potworna tragedia znanego dziennikarza. W trzy dni pochował oboje rodziców

Zobacz również: