Kurdej-Szatan

Nie ma ostatnio praktycznie dnia, żeby różne media nie rozpisywały się o Basi Kurdej-Szatan. Cała afera rozpoczęła się wtedy, kiedy aktorka w wulgarnych słowach podsumowała w swoim odczuciu działania Straży Granicznej. Kolejne publikacje tylko potwierdzały, że sobie zaszkodziła. Jednak teraz, nagle pojawił się zwrot akcji. Barbara dostanie drugą szansę!? Na to wygląda.

Kurdej-Szatan jednak się wywinie?

Takim stwierdzeniem można podsumować to, że prawdopodobnie Basia Kurdej-Szatan nie straci swoich wszystkich kontraktów. Wiadomo, że umowę z nią rozwiązała Telewizja Polska. Głośno mówiło się też o tym, że Kurdej-Szatan zniknie z Polsatu i reklam sieci Play. Jednak, jak teraz się dowiadujemy, nie jest to takie oczywiste. Obaj pracodawcy, pomimo haniebnych słów o Straży Granicznej, za które zresztą Basia przeprosiła, chcą dać jej drugą szansę.

Do takich informacji dotarł Super Express. Dziennikarze tabloidu porozmawiali z menadżerem Kurdej-Szatan i usłyszeli jednoznaczną deklarację. Ta może zaskoczyć wielu. Co tu dużo ukrywać, w ostatnim czasie znajomi Basi wyjawili, że ta podupadła na zdrowiu psychicznym. Zaczęła się obawiać konsekwencji swoich słów. Rozwiązywanie kolejnych kontraktów i potencjalna niepewna sytuacja finansowa przysporzyły jej sporo zmartwień. Okazuje się jednak, że nie będzie tak źle, jak mogło się wydawać.

„Kontrakt pani Kurdej-Szatan z siecią Play trwa. Spoty w ramach kampanii „Gwiazdy przeszły do Play” są nadal nagrywane zgodnie z harmonogramem i będą nagrywane przynajmniej do końca roku. Współpraca nie została zerwana.” – przekazał w rozmowie z Super Expressem menadżer aktorki, Kuba Szwedowski.

Nie tylko Play, ale i stacja Polsat nie chce definitywnie kończyć współpracy z aktorką. Basia, według informacji Super Expressu, miała otrzymać zaproszenie do specjalnego odcinka „Twoja twarz brzmi znajomo”, który zostanie wyemitowany tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. „Zdaje się, że to wszystko pozytywnie wpływa na kondycję psychiczną Basi, która obawiała się o swoje finanse i dalszą karierę.” – puentują swoje informacje dziennikarze rzeczonego wyżej źródła.

źródło: Super Express, media

Zobacz również: