Lech Wałęsa
Piotr Polak / PAP

Co tu dużo ukrywać, Lech Wałęsa już nie raz wstrząsnął opinią publiczną. Jednak tak dramatycznego wyznania, jak teraz, jeszcze nie byliśmy świadkami. Były Prezydent nie ukrywa, że nie wie, jak dalej przeżyje. Jest skłonny do desperackiego kroku.

Lech Wałęsa gotowy do aktu desperacji

Pandemia koronawirusa odcisnęła mocne piętno na finansach wielu Polaków. Wygląda na to, że sporo ucierpiał także budżet i portfel Lecha Wałęsy. Były Prezydent nie zamierza już tego nawet ukrywać. Na łamach “Super Expressu” podzielił się wstrząsającym wyznaniem. Jest gorzej, niż zakładał.

“Nie wiem co robić, bo nie mogę latać na wykłady, a muszę jakieś pieniądze zarabiać, bo żona wydaje więcej niż mamy. I nie wiem, jak dalej przeżyję.” – szokuje Lech Wałęsa. To jednak nie koniec. Sam przyznał, że jest gotowy na desperacki krok.

Przyznał, że najchętniej to by sobie dorobił. Na pytanie, czym chciałby się zająć, wypalił: “Najlepiej się czuję jako elektryk! Jeszcze pamiętam prawo Ohma, prawo Kirchhoffa i jeszcze parę rzeczy. Tylko cholera, zmienił się prąd i nie wiem, czy te maszyny by mnie nie zabiły teraz…”

Wygląda na to, że sytuacja finansowa Lecha Wałęsy jest naprawdę kiepska, bo sam, jak stwierdził, niedługo będzie musiał iść żebrać pod… kościół. “Jeszcze z pół roku takiej sytuacji jak teraz, to pójdę z torbami i pod kościołem będę zbierał pieniądze” – szokuje Lech Wałęsa.

“Z ostatniej pracy odszedłem, bo warunki były poniżej mojej wielkości potrzeb. Jeśli znajdziemy mi pracę, to znajdziemy też, co będę mógł tam robić.” – dodaje w wywiadzie dla “Super Expressu”, czym sugeruje, że jest gotowy na składanie mu ofert pracy.

Chcielibyście zatrudnić Lecha Wałęsę? A może macie pomysł, czym mógłby zająć się były Prezydent, aby nieco podreperować swój domowy budżet?

źródło: Super Express

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Potworna tragedia znanego dziennikarza. W trzy dni pochował oboje rodziców
  2. Owsiak kolejny raz zaatakował TVP. Bardzo ostre słowa lidera WOŚP
  3. Smutna przeszłość Szurkowskiego. Mało kto wiedział o rodzinnej tragedii
  4. Biedroń donosi na Polskę do Komisji Europejskiej. „Potrzeba wszczęcia kolejnej procedury wobec Polski”
  5. Czy Królowa Elżbieta II zaszokuje świat? Plotki przybierają na sile

Zobacz również: