ojciec zamordował syna

Nikt z nas nie zna dnia ani godziny. Najboleśniej przekonał się o tym znany dziennikarz i publicysta, który w ciągu trzech dni najpierw stracił mamę, a następnie tatę. Aż ciężko w to uwierzyć…

Piotr Szumlewicz stracił oboje rodziców

Takie tragedie jak ta wyciskają łzy nawet z najtwardszych osób. Aż ciężko sobie wyobrazić, co musi teraz czuć Piotr Szumlewicz który w ciągu trzech dni stracił… oboje rodziców. Wstrząsające informacje zamieścił na swoich mediach społecznościowych.

W piątek Piotr Szumlewicz poinformował o śmierci swojej mamy. Przyczyną był koronawirus. „Moja wspaniała, kochana mama, moja przyjaciółka, Olga Szumlewicz nie żyje. Zabił ją koronawirus. Jestem potwornie smutny.” – mogliśmy przeczytać w jego mediach społecznościowych.

Wydawało się, że nic gorszego w najbliższym czasie Szumlewicza nie może spotkać, a jednak rzeczywistość okazała się dużo bardziej brutalna. Dziennikarz i publicysta poinformował właśnie o śmierci… taty.

„Mój kochany tata, Wiktor Szumlewicz nie żyje. Dwa dni po śmierci mamy stanęło mu serce. W trzy dni straciłem rodziców” – czytamy we wpisie Szumlewicza.

Składamy Panu Piotrowi najszczersze wyrazy współczucia i życzymy dużo siły. Teraz to przyda mu się najbardziej. Aż ciężko sobie wyobrazić, jak można poradzić sobie w takiej sytuacji…

Piotr Szumlewicz jest znanym dziennikarzem i publicystą, kojarzonym w ostatnim czasie głównie z działalności w Internecie. To także działacz związkowy i redaktor naczelny Magazynu Dialogu Społecznego „Fakty”.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Owsiak kolejny raz zaatakował TVP. Bardzo ostre słowa lidera WOŚP
  2. Smutna przeszłość Szurkowskiego. Mało kto wiedział o rodzinnej tragedii
  3. Ksiądz z Krakowa wpadł w furię. Przegonił kwestujące na WOŚP dzieci. Wszystko się nagrało
  4. Mieszkasz w bloku? Rząd przygotował dodatkowe pieniądze. Możesz otrzymać nawet kilkadziesiąt tys. zł.
  5. IMGW wydało pilny alert. Dotyczy aż 11 województw. Będzie bardzo niebezpiecznie

Zobacz również: