Zenek Martyniuk
Na zdjęciu Zenek Martyniuk, fot. screenshot YouTube

Telewizja Polska przygotowała olbrzymią niespodziankę dla swoich widzów z okazji zbliżającego się Święta Zakochanych. W przeddzień Walentynek – 13 lutego o godzinie 20:00 rozpocznie się największa walentynkowa impreza w Polsce. Wystąpi na niej wiele gwiazd – z Zenkiem Martyniukiem jako gwoździem wieczoru.

„Walentynkowy Koncert Życzeń” już 13 lutego w TVP

Podczas największej walentynkowej imprezy w Polsce, jak zapowiada Telewizja Polska, wystąpi wiele znanych gwiazd. Początek już 13 lutego o godzinie 20:00. TVP zapowiada wieczór pełen emocji. W trakcie koncertowania będzie można wysyłać życzenia walentynkowe, które na żywo będą pojawiały się w oknie transmisji.

Impreza odbędzie się w Teatrze Wielkim w Łodzi. TVP uchyliła już rąbka tajemnicy, kto oprócz gwiazdy wieczoru – Zenka Martyniuka – się na niej pojawi. Lista nazwisk jest dość długa i równie okazała. Z pewnością obsadę można porównać do tej, która towarzyszyła Sylwestrowi z Telewizją Publiczną.

„Realizacja wydarzenia w Teatrze Wielkim umożliwia przeniesienie narracji w piękną, elegancką przestrzeń teatralną. Bogaty repertuar oraz liczne inscenizacje taneczne gwarantują widowisko na najwyższym poziomie artystycznym” – zapowiedziała TVP.

Dlatego też, jak donosi Onet, podczas „Walentynkowego Koncertu Życzeń” wystąpią: Joanna Moro, Eleni, Zenek Martyniuk, Stefano Terrazzino, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Szwed, Radek Liszewski (Weekend), Halina Frąckowiak, Filip Lato, Sienna Gospel Choir, Gromee, Kasia Moś, Cleo, Marek Kaliszuk, Power Play, zespół Masters, Dagmara Jaworska oraz Paweł Skiba.

Imprezę w Teatrze Wielkim w Łodzi poprowadzą: Małgorzata Tomaszewska, Agnieszka Oszczyk oraz Rafał Brzozowski. Start 13 lutego o godzinie 20:00 na antenie TVP2. 

źródło: TVP, Onet

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wypłać pieniądze już wcześniej. Pięć dużych banków zapowiedziało przerwy techniczne
  2. Straszliwa tragedia w polskim mieście. Nie żyje dwoje małych dzieci. Wszystko wskazuje, że to zabójstwo
  3. Rząd wprowadza nowy podatek. Pieniądze mają zasilić Narodowy Fundusz Zdrowia
  4. Wielka zmiana w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” już od początku nowego sezonu!
  5. Ujawnił swoje skutki uboczne po szczepionce. Szybko trafił na nagłówki gazet

Zobacz również: