Twoja twarz brzmi znajomo
jurorzy programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo / M. Zawada POLSAT

Show telewizji Polsat, pod nazwą „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” szybko zyskało popularność. Przez siedem lat słupki oglądalności utrzymywały się naprawdę na wysokim poziomie. Dlatego też wszyscy z niecierpliwością wyczekują nowego sezonu, który zaplanowany został na 5 marca.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od nowego sezonu ze zmianami

Stacja Polsat potwierdziła, że nowy sezon „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” rozpocznie się 5 marca. Jak wynika jednak z nieoficjalnych informacji, przekazanych przez portal Pomponik, na widzów czeka kilka zmian. Jedna z nich jest dość kluczowa.

Chodzi o zmianę daty emisji programu. Do tej pory show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” emitowane było w każdą sobotę o godzinie 22:00. Teraz stacja Polsat zdecydowała się przenieść program na piątek – o godzinie 20:00. Pomponik nie podał jednak przyczyn takiej decyzji.

W ostatnich sezonach „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wywołuje sporo emocji. Co ciekawe, uczestnicy nie muszą wykazywać wyłącznie talentu wokalnego, ale także umiejętność odpowiedniej charakteryzacji. Widzowie wdali się nawet w sporą dyskusję pomiędzy sobą, że część gwiazd musi naśladować osoby zupełnie fizycznie niepodobne do siebie.

Wiadomo już, jacy uczestnicy pojawią się w kolejnej edycji, zaplanowanej na 5 marca. „Od miesięcy trwały spekulacje na temat składu show. Wiadomo już, że o Złotą twarz powalczą: aktorka Tamara Arciuch, influencerka Maja Hyży; aktorka Anna Maria Sieklucka, piosenkarka Magda Narożna! W programie zobaczymy też czwórkę aktorów: Lesława Żurka, Michała Meyera, Piotra Gawrona-Jedlikowskiego, Paweła Górala.” – czytamy na Pomponiku.

Niezmienny będzie za to skład jury programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Oceną uczestników zajmą się: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk. Program poprowadzi ten sam duet, który robi to od pierwszej edycji, a więc Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

źródło: Pomponik

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd wprowadza nowy podatek. Pieniądze mają zasilić Narodowy Fundusz Zdrowia
  2. Straszliwa tragedia w polskim mieście. Nie żyje dwoje małych dzieci. Wszystko wskazuje, że to zabójstwo
  3. Maryla Rodowicz chce od byłego męża gigantycznych alimentów. Padła kwota

Zobacz również: