Biedronka promocje

Portugalski gigant kolejny raz zaskoczył swoich klientów jednodniową promocją. Tym razem akcja promocyjna sieci Biedronka obowiązywać będzie wyłącznie w najbliższy wtorek, 9 lutego. 

Promocja Biedronki przyciągnie tłumy klientów?

Na to wygląda, że 9 lutego sklepy sieci Biedronka będą oblegane przez klientów. Dlatego, że właśnie w tym dniu i wyłącznie w tym będzie można dostać kultowe produkty za jedyną złotówkę!

9 lutego przypada Światowy Dzień Pizzy. Tego święta nie pominęła także Biedronka. Właśnie w najbliższy wtorek będzie można skorzystać z okazji, aby zakupić pizze za 1 zł. Co należy zrobić? Zakupić minimum dwie pizze, a wówczas cena drugiej spadnie właśnie do symbolicznej złotówki. Oferta obowiązuje na wszystkie pizze mrożone i świeże – i to bez znaczenia jaki jest producent – znajdziesz pizze na półce Biedronki – kup dwie, a cena za drugą spadnie do 1 zł. Promocja skierowana jest do klientów posiadających kartę Moja Biedronka, którą w dowolnej chwili można założyć przy kasie w dowolnym dyskoncie. Szczegóły promocji znajdziesz na samym dole tekstu na infografice.

Warto nadmienić także, że Biedronka ustaliła limit 6 opakowań pizzy na jedną kartę. Co oznacza, że maksymalnie za złotówkę możemy zakupić 3 pizze. Jeszcze raz podkreślmy – oferta promocyjna obowiązuje wyłącznie 9 lutego lub do wyczerpania zapasów. Warto się pospieszyć, bowiem jak na Światowy Dzień Pizzy przystało, przysmak ten może rozchodzić się jeszcze szybciej, niż przysłowiowe ciepłe bułeczki.

Biedronka promocje
Promocja Biedronki tylko 9.02

źródło: Jeronimo Martins

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tomasz Kammel stracił robotę w TVP. Wiemy kto go zastąpi
  2. Kobieta prawie straciła życie. Może to spotkać każdego z nas. Uważajcie na siebie!
  3. Będzie wielki powrót do „M jak miłość”? Aktorka zamieściła wymowne zdjęcie
  4. Dzwonił do Ciebie ten numer? Uważaj! Możesz słono zapłacić
  5. To będzie prawdziwy szok. Największa gwiazda opuści Polsat? Wiadomo kto jeszcze może stracić robotę

Zobacz również: