Tomasz Kammel

Z pewnością najnowszy wpis na Instagramie telewizji publicznej mocno zaskoczył widzów stacji. Jak poinformowała TVP, Tomasz Kammel stracił posadę prowadzącego popularne telewizyjne show. Mało tego, do publicznej wiadomości podano nazwiska osób, które go zastąpią.

Tomasz Kammel poszedł w odstawkę

Bez wątpienia popularny prezenter to nie tylko bardzo doświadczony, ale i lubiany przez widzów dziennikarz. Swego czasu, Tomasz Kammel prowadził większość kluczowych dla telewizji publicznej programów takich jak: „The Voice of Poland”, „The Voice Senior”, „The Voice Kids”, „Pytanie na śniadanie”, czy też „Dance, dance, dance”. Poza tym, każdego roku stawał na scenie „Sylwestra z Dwójką”.

Niestety, od jakiegoś czasu widać wyraźnie, że Tomasz Kammel nie cieszy się już tak wielką sympatią włodarzy stacji. Po zmianie władzy w TVP, prezenter traci kolejne posady. Niewątpliwie jego aktywność w telewizji publicznej jest systematycznie ograniczana.

Prawdopodobnie wyrazem tego jest najnowsze posunięcie prezesa Kurskiego. Z wpisu na oficjalnym Instagramie stacji dowiadujemy się, iż Tomasz Kammel nie poprowadzi już tanecznego show „Dance, dance, dance”.

Wydaje się, że zaskoczenie jest o tyle spore, że pozycja Kammela w programie wydawała się niezagrożona. Widzowie raczej zastanawiali się nad tym, kto będzie towarzyszył prezenterowi w trzeciej odsłonie „Dance, dance, dance”. Tymczasem, gwiazda po poprowadzeniu dwóch dotychczasowych edycji, została odsunięta od show.

W tym miejscu warto wspomnieć, że Tomasz Kammel był w programie od samego początku jego emisji. Natomiast często zmieniały się jego partnerki. Najpierw współprowadzącą była Barbara Kurdej-Szatan. Później u boku prezentera pojawiła się Tamara Gonzales Perea.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o nowych prowadzących „Dance, dance, dance”. Okazuje się, że zostali nimi byli uczestnicy tanecznego hitu telewizji publicznej. Mianowicie chodzi o Małgorzatę Tomaszewską i Aleksandra Sikorę. Przypomnijmy, iż parę tę znamy również z „Pytania na śniadanie”, którego są gospodarzami.

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będzie wielki powrót do „M jak miłość”? Aktorka zamieściła wymowne zdjęcie
  2. Córka Anny Przybylskiej, Oliwia zrzuciła stanik. Jej ojciec zareagował na odważne zdjęcia
  3. Prof. Gut niepokojąco o kolejnych wirusach. Taka czeka nas przyszłość?
  4. IMGW wydało nowe ostrzeżenie. Przeraźliwy mróz i intensywne opady śniegu
  5. Dzwonił do Ciebie ten numer? Uważaj! Możesz słono zapłacić

Zobacz również: