M jak Miłość

Wydaje się, iż wielbiciele serialu „M jak miłość” mają powody do zadowolenia. W ich opinii, wiele wskazuje na to, że do hitu TVP wróci po latach ulubienica widzów tj. Joanna Koroniewska. Zdaniem internautów może to sugerować fotografia, która pojawiła się na Instagramie aktorki.

Szykują się zmiany w „M jak miłość”?

Przypomnijmy, iż Joanna Koroniewska pożegnała się z rolą Małgosi Mostowiak prawie 8 lat temu. Co ciekawe, aktorka sugerowała wówczas scenarzystom serialu, aby grana przez nią postać została uśmiercona. Jednakże prośba gwiazdy nie została spełniona. Jedna z głównych bohaterek „M jak miłość” została wysłana do Stanów Zjednoczonych.

Niewątpliwie z tego powodu, wielu widzów serialu ma nadzieję, iż pewnego dnia Koroniewska ponownie zagra w hicie TVP. Warto zauważyć, że media już wielokrotnie donosiły o rzekomym powrocie Joanny do „M jak miłość”. Niestety, ku rozpaczy fanów rodziny Mostowiaków, za każdym razem okazywało się, iż to tylko plotki.

W temacie ewentualnego powrotu do „M jak miłość” wypowiadała się również sama zainteresowana. „Powiem szczerze, były rozmowy wielokrotnie prowadzone ze mną na ten temat. Natomiast ja mam z tą rolą pewien problem, z tzw. utożsamianiem. Poza tym ja, jako aktorka, uwielbiam się rozwijać, a trochę boję się, że przy takim utożsamianiu i serialu tak bardzo oglądanym przez widzów, po prostu innych propozycji nie będzie.” – zdradziła Joanna Koroniewska.

Skąd zatem najnowsze doniesienia odnośnie powrotu aktorki do hitu TVP? Wszystko z powodu wpisu, który serialowa Małgosia Mostowiak umieściła na swoim Instagramie. Niezwykle wymowne wydaje się zwłaszcza zdjęcie, na którym widzimy Koroniewską na planie serialu. Trzeba jednak podkreślić, że nie chodzi tutaj o „M jak miłość”, ale o najnowszą produkcję Polsatu „Mecenas Porada”. Joanna ma w niej zagrać sędzinę Starzyńską tj. serialową żonę Piotra Gąsowskiego.

Niewątpliwie taki wpis wystarczył, aby rozbudzić nadzieję wielbicieli „M jak miłość”. W końcu, skoro po długim czasie, Joanna Koroniewska weszła na serialowy plan, co szkodzi, aby pojawiła się również w hicie TVP. A Wy co sądzicie na ten temat?

Źródło: Super Express, Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. IMGW wydało nowe ostrzeżenie. Przeraźliwy mróz i intensywne opady śniegu
  2. Dzwonił do Ciebie ten numer? Uważaj! Możesz słono zapłacić
  3. To będzie prawdziwy szok. Największa gwiazda opuści Polsat? Wiadomo kto jeszcze może stracić robotę

Zobacz również: