nie żyje

Do niecodziennej sytuacji doszło we Wrocławiu, gdzie niczego nieświadoma kobieta o mało co nie straciłaby życia. Na całe szczęście skończyło się „tylko” na ranach ciętych i złamanym nosie.

Dzik zaatakował kobietę… w jej własnym domu

Choć brzmi to jak nieśmieszny żart, to niestety, ale wydarzyło się naprawdę. Wściekłe zwierzę wdarło się do domu na wrocławskich Maślicach i w furii zaatakowało kobietę.

W piątek 5 lutego we Wrocławiu doszło do niecodziennej sytuacji. Dzik sforsował furtkę do ogrodu, a następnie rozbił szybę na tarasie i wpadł do domu. Ucierpiała wstrząśnięta całą sytuacją kobieta, która próbowała przegonić furiackie zwierzę.

„Dramat rozegrał się w ogrodzie, gdzie prawdopodobnie mama próbowała go przegnać i otworzyć z powrotem zatrzaśniętą furtkę, żeby dzik mógł uciec. Tam ją pokiereszował, było dużo śladów krwi: na trawie, na murku, na furtce.” – opowiada na łamach Gazety Wrocławskiej syn poszkodowanej kobiety.

Poranioną kobietę znaleźli w ogrodzie sąsiedzi. Na całe szczęście pomoc przyszła w porę. Ludzie zawiadomili zespół ratownictwa medycznego. Z relacji świadków wynika, że rzeczywiście w domu i na ogrodzie kobiety słyszalny był hałas, ale sąsiedzi myśleli, że po prostu trwa tam remont.

„Po ataku dzika mieszkanka ma wiele ran ciętych, niektóre głębokie, złamany nos i stłuczenia.” – donosi Gazeta Wrocławska. Kobieta mimo tak rozległych obrażeń czuje się dobrze. Mogło skończyć się o wiele gorzej.

Dzik zdołał uciec z miejsca zdarzenia. Jak donosi Gazeta Wrocławska zwierzę było widziane w okolicach autostradowej obwodnicy Wrocławia dzień później w sobotę oraz na ul. Mrągowskiej, Lidzbarskiej i Rolnej. Dzik wciąż może krążyć w okolicy, dlatego mieszkańcy Wrocławia powinni zachować wyjątkową czujność. „Centrum Zarządzania Kryzysowego potwierdza, że dzik uciekł.” – informuje Gazeta Wrocławska.

źródło: Gazeta Wrocławska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będzie wielki powrót do „M jak miłość”? Aktorka zamieściła wymowne zdjęcie
  2. Córka Anny Przybylskiej, Oliwia zrzuciła stanik. Jej ojciec zareagował na odważne zdjęcia
  3. Prof. Gut niepokojąco o kolejnych wirusach. Taka czeka nas przyszłość?
  4. IMGW wydało nowe ostrzeżenie. Przeraźliwy mróz i intensywne opady śniegu
  5. Dzwonił do Ciebie ten numer? Uważaj! Możesz słono zapłacić