ogromna ewakuacja

Sceny grozy rozegrały się za dnia. Szczegóły wypadku są przerażające, ale na całe szczęście, trzyletni chłopczyk, który wypadł z okna na piątym piętrze żyje. Lekarze przekazali najnowsze rokowania.

Wypadł z okna na piątym piętrze, cudem przeżył

Wszystko rozegrało się na jednej z dzielnic Nowego Jorku. 3-latek wypadł z okna na piątym piętrze i wydawać się mogło, że nie miał prawa przeżyć takiego upadku. Stało się na szczęście inaczej i chłopiec pomimo sporych obrażeń żyje. Dziennikarze i służby ratunkowe przekazały szczegóły całej sprawy. Trwa też śledztwo.

„3-latek wychylił się zbyt mocno przez ramę okienną. Na całe szczęście jego upadek zamortyzowała markiza nad witryną sklepową.” – czytamy. Z pewnością można stwierdzić, że markiza uratowała życie 3-latkowi.

Według wstępnych ustaleń, chłopiec bawił się w mieszkaniu pod nadzorem swojej cioci i siostry.

„Cierpiący na zespół Downa 3-latek został przetransportowany do szpitala. Tam lekarze postawili diagnozę. Okazało się, że Jose doznał złamania kości udowej i musiał przejść operację. Lekarze twierdzą, że 3-latek za miesiąc powinien dojść do siebie.” – czytamy najnowsze, dość szczęśliwe rokowania, biorąc pod uwagę to, jaki wypadek przeżył chłopczyk.

„Ciotka i siostra chłopca nie mogą sobie darować, że nie dopilnowały dziecka i dopuściły do tego wypadku.” – czytamy dalej.

Źródło: o2.pl, CBS

  1. Rząd znalazł sposób na abonament RTV. Będą gigantyczne wpływy do budżetu
  2. Niebywałe. Po tym możesz zorientować się, że złodzieje chcą Cię okraść
  3. Możesz mieć problem ze zwrotem pieniędzy za nieudane wakacje. Biura Podróży znalazły furtkę

Zobacz również: