źródło: YouTube/Dance Dance Dance TVP

Roksana Węgiel znana szerzej jako Roxie zapadła widzom w pamięć przede wszystkim zwycięstwem programu TVP The Voice Kids. W ciągu kilku lat wcale nie dała o sobie zapomnieć, m.in. dzięki statusie gwiazdy Telewizji Publicznej. I tym też sposobem znalazła się niedawno jako uczestniczka w innym programie rozrywkowym TVP Dance Dance Dance.

Piosenki z jej pierwszej – i jak na razie jedynej – płyty zatytułowanej „Roksana Węgiel” regularnie możemy słychać w radiu. Niestety Roxie weszła w świat show biznesu w bardzo młodym wieku, bowiem miała wówczas 13 lat. Media niekoniecznie interesowały się tylko jej twórczością. Jednym z przykładów jest właśnie fakt jak często w mediach pojawia się nazwisko artystki w nagłówkach w kontekście programu, w którym obecnie występuje.

I tak narodziła się ostatnia – powiedzmy sobie szczerze – afera. Kiedy Roxie Węgiel miała odwzorować układ choreograficzny z piosenki australijskiej Sii, gdzie nastolatka miała mieć tęczowy makijaż. TVP z kolei miało te kolory ocenzurować.

Roxie i TVP promują nagość i erotykę?

Takie doniesienia pojawiły się po ostatnim występie młodej wokalistki w programie, gdzie odwzorowywała ona choreografię Britney Spears z teledysków do takich piosenek jak Baby One More Time oraz Toxic.

W jednym ze swoich artykułów rozgłośnia Radio Zet przytoczyła komentarz. Miał on być kierowany do TVP, który z kolei zacytował Pudelek.

Po szóstym odcinku do produkcji spłynęły informacje, że przedstawiane w programie choreografie są promowaniem nagości i erotyki w telewizji publicznej. Chodzi przede wszystkim o występy nieletnich Roksany Węgiel i Oliwii Górniak. Podczas wykonywania układów do teledysków Britney Spears („Baby One More Time” i „Toxic”) Roksana wykonywała prowokujące gesty i prezentowała obnażone części ciała – czytamy w komentarzu.

Władze Telewizji Publicznej jak do tej pory nie odnoszą się do wyżej wymienionego komentarza. Nie mniej jednak stacja TVP wielokrotnie podkreślała, że stara się zwłaszcza swoich nastoletnich uczestników chronić przed „niepotrzebnymi burzami medialnymi”.

źródło: radioZet.pl, YouTube

ZOBACZ TEŻ:
  1. Zenek Martyniuk w żałobie. Pożegnał ukochaną osobę. Chorowała na COVID-19
  2. Zamieszania wokół „The Voice of Poland” ciąg dalszy. Pojawiło się oświadczenie
  3. Bohaterka kontrowersyjnej sesji dla Vogue’a z 2011 dziś wygląda zupełnie inaczej. Thylane Blondeau ma już 20 lat
  4. Aleksandra Żebrowska pokazała się bez majtek. Żona znanego aktora zrobiła to celowo
  5. W sieci wrze po emisji programu Kuby Wojewódzkiego. Wymowny komentarz dziennikarza

Zobacz również: