W wieku 10 lat okrzyknięto ją najpiękniejszym dziewczynką świata. Mało kto pamięta jej nazwisko, jednak wielu pamięta znamienną dla jej kariery sesję dla francuskiego Vouge’a. Jak dziś wygląda, już 20-letnia, Thylane Blondeau?

Thylane Blondeau urodziła się 5 kwietnia 2001 roku w Aix-en-Provence we Francji. W wieku zaledwie 4 lat pojawiła się już w pokazie słynnego projektanta Jeana Paula Gaultiera. To też sprawiło, że szybko zaczęły interesować się nią media.

Późniejsza sesja dla znanego magazynu Vogue przyniosła jej ogromną sława, do tego stopnia, że na dobre zagościła w świecie modelingu. Swego czasu media porównywały ją do słynnej modelki Kate Moss. W zawodzie pracuje do dziś, a na swoim koncie ma m.in. współpracę z takimi firmami jak Dolce & Gabbana czy Versace. Co więcej od niedawna próbuje swoich sił w biznesie – stworzyła własną markę odzieżową o nazwie Heaven May.

[irp]

Kontrowersyjna sesja w wieku 10 lat

Kontrowersyjna sesja Thylane Blondeau miała miejsce w 2011 roku. Wywołała ona ogromne oburzenia ze względu na specyficzną – jak dla sesji dziecięcej – oprawę. W mediach nagłośnione rzeczony numer, gdzie pokazano sesje, jako seksualizację nieletnich. Za ten incydent pracę straciła pracę ówczesna redaktor naczelna pisma Carine Roitfeld.

Vouge, 2011

[irp]

Jak dziś wygląda Thylane Blondeau?

Do aktualnych zdjęć Blondeau nie trudno dotrzeć, bowiem jest ona bardzo aktywna w mediach. Na samym Instagramie 20-latka zebrała już niemal 4 miliony obserwatorów. Pod jej zdjęciami zaś pozostawia swoje polubienia średnio 80 tysięcy internautów.

https://www.instagram.com/p/CMXVHowsdTT/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/CMNXhWssaXe/?utm_source=ig_web_copy_link

źródło: parenting.pl, Instagram, rmfmaxxx.pl

[irp]

Zobacz również: