Zenek Martyniuk

Smutne informacje docierają z rodziny Zenka Martyniuka. Okazuje się, że uwielbiany przez wszystkich gwiazdor disco-polo pożegnał swoją teściową. Kobieta zmarła w wieku 72 lat. Chorowała na COVID-19.

Nie żyje teściowa Zenka Martyniuka

Wczorajszy dzień, a także najbliższe nie będą mile wspominane przez Zenka Martyniuka i jego rodzinę. Wczoraj w wieku 72 lat zmarła jego teściowa. Wiadomo, że kobieta chorowała na COVID-19, a później pojawiły się też inne komplikacje zdrowotne. O śmierci swojej matki, poinformowała Danuta Martyniuk w mediach społecznościowych.

„Jest nam smutno, bo odeszła nasza druga mama. Obecnie załatwiamy wszelkie formalności związane z pogrzebem. Nasza rodzina jest zgrana, więc jakoś dajemy radę w tym trudnym czasie.” – skomentował trudne chwile Zenon Martyniuk w rozmowie z „Faktem”.

O teściowej Zenka Martyniuka media rozpisywały się od dłuższego czasu. Kolorowa prasa donosiła, że kobieta ciężko przeszła zakażenie koronawirusem. Jej stan miał pogorszyć się pod koniec kwietnia, kiedy trafiła do jednego z białostockich szpitali. Wczoraj niestety zmarła.

„Nasza Kochana Mamusia odeszła wczoraj. Na zawsze w naszych sercach pozostaniesz. Dołączyłaś Mamusiu do naszego tatusia a do Swego męża. Spoczywaj w Pokoju.” – napisała w mediach społecznościowych Danuta Martyniuk.

Pod postem pojawiło się wiele wyrazów wsparcia ze strony fanów Zenka Martyniuka. „Trzymajcie się kochani! To bardzo smutna wiadomość”, „Wyrazy współczucia dla rodziny wiem co to bo mamę też pochowałam pół roku temu pozdrawiam”, „Przykro mi Danusia … przyjmijcie wyrazy głębokiego współczucia” – czytamy w niektórych komentarzach. Na część z nich Danuta Martyniuk odpisała krótkim „Dziękuje”.

źródło: Pomponik, Facebook, Fakt

  1. Ostrzeżenie dla klientów banku ING. Dalej mogą wystąpić problemy z bankowością?
  2. Erotyczne wyznanie Beaty Kozidrak. Gwiazda opowiada o seksie z mężem
  3. Mieszkasz w bloku? Powinieneś to wiedzieć. Rząd szykuje rewolucję w spółdzielniach mieszkaniowych

Zobacz również: