ING Bank

RMF24 informuje o problemach z bankowością w banku ING. Klienci mogli zauważyć problemy z logowaniem do bankowości internetowej, a nawet z płatnościami kartą. Co prawda usterka została już usunięta, jednak pojedyncze problemy mogą się u niektórych pojawić.

Klienci nie tylko międli problemy z dostępem do swojego konta bankowego. Również kontakt z infolinią był ograniczony. Sygnały o problemach u klientów ING pojawiły się około godziny 13.00. Co więcej problem ten dotyczył zarówno klientów indywidualnych banku, jak i firm.

Problemy z bankowością ING

Jak informuje dziennikarz RMF FM Krzysztof Berenda dzisiejsza usterka w banku wywołała sporą nerwowość u klientów. Część z nich kontaktowała się w tej sprawie z gorącą linią rozgłośni. Kilka z nich przytoczono na stronie RMF.

Cała infolinia nie działa, nie da się zalogować do bankowości internetowej. Ani przez internet, ani telefonicznie nie można się z bankiem skontaktować – wskazywali słuchacze rozgłośni.

Na problemy techniczne skarżyli się też internauci na Facebooku. „Właśnie wyszłam ze sklepu bez zakupów!!!! Trzy razy próbowałam zapłacić waszą kartą i 3 razy odrzuciło!!! A środki na koncie mam. Co Wy wyczyniacie w środku dnia? – pisała klientka ING.

Problem rozwiązano, jednak mogą wystąpić trudności

Zarządcy banku szybko zareagowali, bowiem usterka nieco przed godziną 14.00 miała być już całkowicie usunięta. O tym też przeczytaliśmy w facebookowym wpisie ING Polska. Niemniej jednak, gdyby wystąpiły pojedyncze przypadki problemów z bankowością należy się kontaktować z infolinią, która już ma być w pełni dostępna.

źródło: RMF24, Facebook

NIE PRZEGAP:
  1. Pierwszy taki bank w Polsce. Czeka nas rewolucja na rynku finansowym
  2. Dwa duże banki ostrzegają przed nowym oszustwem. Sprawa jest poważna
  3. Wysadzali bankomaty po kolei. Ich łupem mogło być nawet 1,5 mln złotych [WIDEO]

Zobacz również: