The Voice of Poland

„The Voice of Poland” prawdopodobnie powróci na nasze ekrany jesienią, jednak już teraz talent show wzbudza niemałe kontrowersje. Doszło nawet do tego, iż w mediach społecznościowych pojawiło się oświadczenie dotyczące najnowszej odsłony programu TVP.

„The Voice of Poland” z nowym jurorem?

Przypomnijmy, iż całe zamieszanie zostało wywołane doniesieniami medialnymi na temat Michała Szpaka. Gwiazda była trenerem w „The Voice of Poland” przez ostatnie cztery edycje. Piosenkarz zyskał sobie sympatię nie tylko uczestników show, ale również widzów programu TVP. Jednak niespodziewanie, pojawiła się informacja, że wokalista nie weźmie udziału w kolejnej odsłonie muzycznych zmagań.

Oczywiście niemalże od razu ruszyła lawina spekulacji na temat powodu odejścia Szpaka z show. Najczęściej pisano o tym, iż piosenkarz naraził się władzom telewizji publicznej swoim zaangażowaniem w Strajk Kobiet. Gwiazda „The Voice of Poland” nie tylko udzieliła poparcia strajkującym kobietom, ale nawet nagrała specjalnie na tę okoliczność piosenkę. Mało tego, utwór ten został zaprezentowany podczas protestów przed domem Jarosława Kaczyńskiego.

W związku z pogłoskami o odejściu z programu Michała Szpaka, zaczęto się zastanawiać kto go zastąpi w muzycznym talent show. Najczęściej mówiono o Rafale Brzozowskim, który blisko 10 lat temu sam był uczestnikiem „The Voice of Poland”. Wokalista pod opieką Andrzeja Piasecznego dotarł wówczas do półfinału programu TVP.

Dziś Rafał Brzozowski jest rozpoznawany nie tylko przez fanów muzycznego show. Piosenkarz wylansował kilka przebojów radiowych, z których najbardziej znany jest utwór „Tak blisko”. Mężczyzna nie poprzestał jednak na karierze wokalisty. Od kilku lat z powodzeniem robi karierę w telewizji publicznej. Przez ponad 2 lata prowadził kultowy teleturniej „Koło fortuny”, a od 2019 roku jest gospodarzem programu „Jaka to melodia?”.

Powróćmy jednak do „The Voice of Poland”. Najwyraźniej Rafała Brzozowskiego zmęczyły spekulacje dotyczące jego rzekomego udziału w muzycznym hicie TVP, gdyż zdecydował się wydać stosowne oświadczenie. Okazuje się, że wokalista skupia się w tej chwili na przygotowaniach do tegorocznej Eurowizji w Rotterdamie, na której będzie reprezentował Polskę. Jednocześnie gwiazdor stanowczo zaprzeczył jakoby miał zostać jurorem w kolejnej odsłonie popularnego talent show.

Źródło: Instagram

  1. Bohaterka kontrowersyjnej sesji dla Vogue’a z 2011 dziś wygląda zupełnie inaczej. Thylane Blondeau ma już 20 lat
  2. Rozłam w PiS? Będą poważne konsekwencje dla części posłów obozu rządzącego
  3. Donald Trump ostatecznie zawieszony? Mamy nowe informacje

Zobacz również: