Instagram: Kuba Wojewódzki

Medialne nagłówki oszalały po niecodziennym wpisie Wojewódzkiego. Dziennikarz na swoim instagramowym profilu odniósł się do komentarzy pod zdjęciami, które pojawiły się w sieci w ramach promocji nowego odcinka jego show. Niepochlebne wpisy Kuba Wojewódzki skwitował ciętym komentarzem.

Odcinki programu Kuby Wojewódzkiego pojawiają się regularnie od lat w każdy wtorek na antenie stacji TVN. Dziennikarz przyjął już sobie za zwyczaj, że przed każdą emisją odcinka w jego mediach społecznościowych – poza klasyczną zapowiedzią – pojawia się zdjęcie prowadzącego z gośćmi danego odcinka. Często te zdjęcie pojawiają się także na profilach samych gości.

Ostatni odcinek wywołał dużą burzę dyskusyjną. A to za sprawą gości, których zaprosił do studia Wojewódzki. Na skórzanej kanapie w ostatni wtorek zobaczyliśmy w roli gości Piotra Żyłę oraz Macieja Stuhra. Okazało się, że wielu takie zestawienie nie przypadło do gustu, o czym gro z tych osób pisało w internetowych komentarzach.

[irp]

Kuba Wojewódzki nie odpuścił komentarza

Kolokwialnie mówiąc: oberwało się przede wszystkim Stuhrowi i Wojewódzkiemu. Nie da się ukryć, że chodziło fakt, iż zarówno jeden jak i drugi często wypowiadają się na tematy polityczne. Nie trudno się domyślić, że oprócz fanów mają i oni grono przeciwników.

Kuba Wojewódzki opublikował na Instagramie screeny części komentarzy, które zostawili po sobie internauci pod ostatnim postem dziennikarza. Część z nich odnosiła się do Macieja Stuhra, część do samego autora. Jednak najwięcej jednak z nich była skierowana do Piotra Żyły. Skoczkowi sugerowano, iż nie powinien był przyjmować zaproszenia do programu w takim towarzystwie.

źródło: instagram.com

[irp]

Zobacz również: