Aleksandra Żebrowska
Foto: YouTube

Żona Michała Żebrowskiego zszokowała użytkowników mediów społecznościowych odważnym nagraniem. Aleksandra Żebrowska pokazała się na nim bez majtek. Pikanterii całej sytuacji dodaje fakt, iż kobieta zrobiła to celowo.

Aleksandra Żebrowska pokazuje jak wygląda macierzyństwo

Z pewnością żona Michała Żebrowskiego wyrosła na jedną z naczelnych influencerek w naszym kraju. Kobieta nie boi się, a przede wszystkim nie wstydzi się, pokazywać jak naprawdę wygląda życie kobiety, która jest jednocześnie matką. Aleksandra Żebrowska chętnie publikuje zdjęcia lub nagrania, na których widzimy ją bez makijażu, w domowych ciuchach. Prawdopodobnie dzięki temu, zyskała tak liczne grono obserwujących jej profil na Instagramie.

Ostatnio miała jednak miejsce dość niezwykła sytuacja, która przypuszczalnie przysporzy Żebrowskiej tyle samo zwolenników, co i krytyków. Wszystko zaczęło się od wpisu, w którym Aleksandra przedstawiła w dość zabawny sposób, jak próbuje założyć spodnie sprzed ciąży.

Poza głosami pełnymi sympatii, pojawiła się również krytyka zachowania żony aktora. „Stara baba z d**pą centralnie wypiętą w negatyw. Ogarnij się. Rozumiem, że świrujesz od braku wrażeń innych niż podcieranie bobasa, ale jesteś dziwna z brakiem samokontroli.” – napisał zbulwersowany użytkownik Instagrama.

Żona popularnego aktora zareagowała na krytykę

Ku zdziwieniu wielu osób, Aleksandra Żebrowska postanowiła zareagować na ten zarzut. Oczywiście uczyniła to w swoim stylu. Trzeba przyznać, że jej odpowiedź jest dość mocna i część osób może ponownie poczuć się zniesmaczonymi.

Co takiego pokazała kobieta? Otóż na jej profilu możemy obejrzeć nagranie, na którym Aleksandra jest bez majtek. Dokładnie rzecz biorąc, Żebrowska zademonstrowała jak zakłada dolną część bielizny.

Pod tym kontrowersyjnym wpisem pojawiła się lawina komentarzy. W większości były pozytywne. Internauci, w tym przedstawiciele polskiego show biznesu, gratulowali Aleksandrze dystansu do siebie oraz poczucia humoru. Wiele osób zwróciło uwagę, iż kobieta musi być bardzo sprawna fizycznie, skoro zakłada w tak oryginalny sposób bieliznę.

Źródło: Instagram

  1. Książę Harry wystąpił razem z Jennifer Lopez. Wielbiciele royalsów mówią o kompromitacji
  2. Zaskakujące wyznanie Jolanty Kwaśniewskiej. To dlatego nadal żyje z mężem
  3. Pierwszy taki bank w Polsce. Czeka nas rewolucja na rynku finansowym

Zobacz również: