Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski, a konkretnie stan jego zdrowia mocno zaniepokoił wielbicieli muzyka. Co gorsza, w mediach pojawiają się sprzeczne informacje na temat tego, co dzieje się z prezenterem TVP. Jaka jest prawda? 

Rafał Brzozowski nie pojawił się na wizji

Niewątpliwie całe zamieszanie wokół gwiazdy TVP jest spowodowane nieobecnością prezentera w finałowym odcinku „The Voice Senior”. Ku ogromnemu zaskoczeniu fanów programu, muzyczne talent show poprowadziła samodzielnie Marta Manowska. Oczywiście od razu pojawiły się pytania o przyczynę absencji muzyka. Zaniepokojeni widzowie zastanawiali się nad tym, czy Rafał Brzozowski ma jakieś problemy?

Ze względu na brak oficjalnej informacji ze strony władz stacji, w sieci pojawiły się różne, a nawet sprzeczne teorie na ten temat. „Marta Manowska na dwie godziny przed „The Voice Senior” dowiedziała się, że musi poprowadzić program sama. Rafał Brzozowski, z którym miała prowadzić show, ma koronawirusa. Dowiedziała się o sytuacji w mejkapowni, gdy robiono jej makijaż. Badania zrobili tuż przed wejściem do TVP. W czasie makijażu, w dwie godziny, nauczyła się tekstu Brzozowskiego ze scenariusza.” – donosi „Pudelek”. Zupełnie inną wersję wydarzeń przedstawił „Fakt”. Co ciekawe, magazyn powołał się na słowa samej gwiazdy telewizji publicznej. „Miałem kontakt z osobą chorą i zawrócili mnie ze względów bezpieczeństwa. Będę musiał siedzieć w izolacji aż przyjdą wyniki testów.” – przyznaje Rafał Brzozowski.

Na koniec warto zauważyć, iż „nieszczęście” Rafała znakomicie wykorzystała Marta Manowska. Dziennikarka znakomicie poradziła sobie w tej niespodziewanej i z pewnością stresującej sytuacji. W tej chwili wszyscy podkreślają jej profesjonalizm. „Miała mało czasu, na nauczenie się kwestii Rafała, ale na szczęście poradziła sobie świetnie.” – donosi źródło magazynu „Fakt”. Podobno prezes Jacek Kurski jest aż tak zachwycony postawą Manowskiej, że już zastanawia się nad powierzeniem jej jakiegoś nowego programu w TVP.

Źródło: Pudelek, Fakt

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będzie wielki powrót do „M jak miłość”? Aktorka zamieściła wymowne zdjęcie
  2. Córka Anny Przybylskiej, Oliwia zrzuciła stanik. Jej ojciec zareagował na odważne zdjęcia
  3. Prof. Gut niepokojąco o kolejnych wirusach. Taka czeka nas przyszłość?
  4. IMGW wydało nowe ostrzeżenie. Przeraźliwy mróz i intensywne opady śniegu
  5. Dzwonił do Ciebie ten numer? Uważaj! Możesz słono zapłacić

Zobacz również: