Taniec z Gwiazdami
Dancing with the Stars, fot. Polsat

„Taniec z Gwiazdami” znika z telewizyjnych ekranów. Z pewnością nie jest to dobra wiadomość dla fanów tanecznego show. Wielbiciele programu zastanawiają się, co takiego spowodowało, że Polsat podjął taką, a nie inną decyzję.

„Taniec z Gwiazdami” nie pojawi się na wiosnę

Jak wiadomo wiosna to czas, w którym zmienia się ramówka stacji telewizyjnych. Z pewnością wielu widzów żyło nadzieją, iż na ekrany powróci jednej z ulubionych programów w naszym kraju. Chodzi oczywiście o „Taniec z Gwiazdami”.

O tym, iż show cieszy się ogromną popularnością najlepiej świadczy fakt, iż spodziewana na wiosnę edycja miała być już 12. z kolei. Niestety, Polsat, który aktualnie dysponuje prawami do emisji programu „Taniec z Gwiazdami”, podjął zaskakującą decyzję.

Dziennikarze jednego z portali donoszą, iż w wiosennej ramówce nie znalazło się miejsce dla tanecznego hitu. Widzowie nie kryją zdziwienia. Wielu zastanawia się dlaczego Polsat zrezygnował z tak popularnego show. Z jakiego powodu „Taniec z Gwiazdami” znika z anteny.

Prawdopodobnie ma to związek z zamieszaniem wokół 11. edycji programu. Przypomnijmy, iż z uwagi na panującą epidemię władze stacji miały spory problem z doprowadzeniem wspomnianej serii do szczęśliwego końca. Niewątpliwie uciążliwym była konieczność regularnych badań uczestników pod kątem COVID-19. Mało tego, zdarzało się, iż któraś z gwiazd „lądowała” na kwarantannie.

Zdaniem mediów, Polsat nie chce powtórki sprzed kilku miesięcy. Przypuszczalnie z tego powodu zrezygnował z emisji tanecznego show na wiosnę. Czy to oznacza, że już nigdy nie zobaczymy tańczących gwiazd? „Niewykluczone, że program do ramówki stacji powróci jesienią 2021 roku, ale ostateczna decyzja będzie zależała od aktualnej sytuacji związanej z pandemią COVID-19″ – zdradził portal.

Na koniec warto dodać, iż miejsce programu „Taniec z Gwiazdami” zajmie inny hit stacji Polsat. Mowa o 14. serii show „Twoja twarz brzmi znajomo”. To właśnie muzyczno-aktorskie zmagania znanych Polaków będą emitowane w piątki zamiast „TzG”. Co ciekawe, na scenie zobaczymy m.in. Tamarę Arciuch, Lesława Żurka, czy Maję Hyży.

Źródło: Wirtualne Media

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Robert Mazurek nie wytrzymał! Przerwał rozmowę i opuścił studio
  2. Nietypowe objawy koronawirusa. Polscy naukowcy publikują raport
  3. 1200 złotych dla każdego Polaka. Nowy pomysł rządu budzi spore kontrowersje

Zobacz również: