Strajk Kobiet

Strajk Kobiet znów przybrał na sile i niestety, ale także na agresji. Z tłumu padają niecenzuralne słowa, profanowane są pomniki (film znajdziesz tutaj) czy zaczepiani policjanci. Najbardziej przeraźliwe jest jednak to, że w protestach ulicznych udział biorą… dzieci. Internet obiega nagranie, na którym dzieci wraz z tłumem skandują jednoznaczne hasła, a w pewnym momencie mała dziewczynka podchodzi do policjanta i wykrzykuje mu kilka cierpkich słów prosto w twarz.

Ta scena ze Strajku Kobiet przejdzie do historii

Zdaniem Marty Lempart trwa wojna. Wojna o prawa kobiet w Polsce. Widać coraz agresywniejsze zachowanie protestującego tłumu, czego wyrazem są chociażby niecenzuralne hasła rzucane to w stronę coraz większej liczby osób.

Przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego w sprawie tzw. aborcji eugenicznej protestują nie tylko kobiety i mężczyźni, ale na ulicach widać również sporo… dzieci. Należy zadać sobie pytanie, czy to jest stosowne miejsce do ich pobytu i przepychanek słownych chociażby z policją?

Emocje podczas wczorajszej manifestacji w Warszawie sięgnęły zenitu. Na nagraniu, które publikujemy na końcu naszego artykułu widać, jak również dzieci krzyczą: „„Hej, hej, hej aborcja jest ok! hej, hej, hej aborcja jest ok!””, „„Wolność, równość, aborcja na żądanie! Zadarliście z kobietami! Zadarliście z kobietami!”. W pewnym momencie dochodzi jednak do przerażającej sytuacji.

Młoda dziewczynka idzie w stronę policjanta i wykrzykuje mu niemalże w twarz: „Przeproś matkę! Zdejmij mundur!”. Wszystko możecie zobaczyć na poniższym nagraniu.

źródło: wMeritum, Gazeta Polska, inf. własna

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Błyszczała w serialu TVP. Właśnie przekazano smutne informacje. Miała 95 lat
  2. Lech Wałęsa zabrał głos ws. Strajku Kobiet. Zaskakujące stanowisko b. prezydenta
  3. Biedroń donosi na Polskę do Komisji Europejskiej. „Potrzeba wszczęcia kolejnej procedury wobec Polski”
  4. Nie żyją dwie starsze osoby. Kilkudziesięciu strażaków walczyło co sił. Niestety, nie udało się
  5. Piotr Żyła tryska humorem. W Willingen rozbawił dziennikarza do łez. Zobacz co powiedział

Zobacz również: