Lidl

Już od 1 lutego w popularnej sieci dyskontów Lidl wystartuje szalona promocja. Chodzi o napój Pepsi, który jest uwielbiany przez Polaków, ale poprzez wprowadzenie podatku cukrowego jego ceny drastycznie wzrosły. Niemiecki dyskont zamierza temu zaradzić.

Lidl ruszy z promocją na Pepsi od 1 lutego

„Od poniedziałku 1 lutego w sklepach Lidla w całym kraju aż o 45 proc. zostanie obniżona cena Pepsi. Przy zakupie dwóch butelek po 2,5 litra za jeden litr napoju trzeba będzie zapłacić jedynie 2 złote. Promocja obowiązuje aż do wyczerpania zapasów.” – czytamy na stronie InnPoland.

Niemiecki dyskont przyzwyczaja swoich klientów do regularnych akcji promocyjnych. Lidl coraz odważniej konkuruje z gigantem rynku handlu, jakim niewątpliwie jest Biedronka. Czy portugalski gigant przygotuje kontrofertę? Kto wie. Będziemy bacznie przyglądać się tejże sytuacji.

Przypomnijmy, że od 1 stycznia życie osób gustujących w słodzonych napojach zostało skomplikowane. Za wszystkim stoi wprowadzony przez rząd podatek cukrowy. Producenci napojów przerzucili go na konsumentów i dlatego też ceny napojów, takich jak Pepsi, ale nie tylko poszybowały drastycznie w górę.

Dlatego też, teraz klienci jeszcze chętniej wypatrują promocji na swoje ulubione napoje. Coś czujemy, że od 1 lutego sklepy sieci Lidl mogą być nieźle oblegane. Wyczerpanie zapasów może nastąpić z pewnością wyjątkowo szybko. Dlatego też, jeśli jesteście zainteresowani Pepsi w promocyjnej cenie, nie ma co zwlekać na ostatnią chwilę.

źródło: InnPoland

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Katastrofa budowlana w szkole podstawowej. Siedem osób rannych, dwie ciężko
  2. Kierowco, uważaj! Kolejne zmiany w przepisach od 1 lutego
  3. Tragedia w Warszawie. Nie żyje starsze małżeństwo, na ratunek było już za późno
  4. Czekasz na kuriera lub Pocztę Polską? Niechcący możesz narobić sobie dużych kłopotów!
  5. Kolejne pieniądze dla TVP. Jest podpis Andrzeja Dudy. Wiemy o jakiej kwocie mowa

Zobacz również: