Rosjanie zabili sportowca

Dzisiejszy dzień nie zaczyna się najlepiej. Polsat News przekazał smutne informacje. W nocy z 28 na 29 stycznia w Warszawie na Pradze-Południe zginęło starsze małżeństwo. 

Nie żyje starsze małżeństwo

„Strażacy dostali wezwanie do jednego z mieszkań przy ulicy Kobielskiej. Niestety po dotarciu na miejsce znaleźli w jego środku nieprzytomne, starsze małżeństwo, którego pomimo reanimacji nie udało się go uratować” – przekazał mł. kpt. Michał Skrzypa z warszawskiej straży pożarnej, cytowany przez Polsat News.

Stacja telewizyjna, cytując słowa młodszego kapitana Skrzypy przekazała, że strażacy otrzymali zgłoszenie o godzinie 3:04. Jego treść brzmiała następująco: z mieszkania na 13. piętrze wydobywa się dym. Niestety, ale po dotarciu na miejsce zdarzenia na ratunek było już za późno.

„Do środka weszli ratownicy, którzy podczas przeszukiwania znaleźli dwoje nieprzytomnych, starszych ludzi. Strażacy ewakuowali parę na zewnątrz i rozpoczęli udzielania im pierwszej pomocy” – przekazał Polsat News mł. kpt. Michał Skrzypa. Chwilę później do mieszkania dotarł też zespół pogotowia ratunkowego. „Niestety po 40 minutach lekarz stwierdził zgon” – czytamy.

Póki co, nie wiadomo, co było przyczyną pożaru mieszkania na warszawskiej Pradze-Południe. „Dochodzenie w tej sprawie będzie prowadzić dalej policja z prokuraturą.” – dodaje cytowany wyżej strażak.

źródło: Polsat News

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To stanie się z rządem PiS już niebawem!? Jasnowidz Jackowski nie ma najmniejszych złudzeń
  2. Niepokojące informacje o zdrowiu Piotra Fronczewskiego. Aktora czeka kolejna operacja
  3. Kaczyński będzie wściekły! Andrzej Duda dołączył do licytacji na WOŚP. Wiadomo, co wystawił
  4. Kolejny skoczek z koronawirusem. Kadra w rozsypce przed Willingen
  5. Naukowcy biją na alarm. Nieoczekiwane powikłania po koronawirusie. Nikt o tym nie mówi

Zobacz również: