Piotr Fronczewski
PAP

Znany i lubiany przez wszystkich Piotr Fronczewski ma kolejne problemy zdrowotne. Doskonale wiemy, że aktor od lat zmaga się z problemami sercowymi, ale to nie jedyny kłopot, który spędza mu sen z powiek. Tygodnik „Na Żywo” informuje o operacji, która czeka Fronczewskiego.

Piotr Fronczewski czeka na kolejną operację

Fronczewski to ceniony aktor filmowy, teatralny. Znany jest także z dubbingu czy satyry. Produkcje, w których wystąpił Piotr Fronczewski można by wymieniać godzinami, ale tym razem, skoncentrujmy się na zdrowiu aktora.

Jak donosi tygodnik „Na Żywo” nie jest z nim najlepiej. Doskonale wiemy, że Fronczewski od lat zmaga się z napadowym migotaniem przedsionków. W 2019 roku przyznał, że przeszedł poważną operację po tym, jak miał atak serca. Teraz okazuje się, że u Piotra Fronczewskiego pojawiły się dolegliwości zupełnie innej natury.

„Tuż przed pandemią koronawirusa aktor przeszedł poważną operację biodra i rozpoczął rehabilitację. Niestety, zabiegi przerwał ogólnokrajowy lockdown. (…) Choć Piotr Fronczewski bardzo starał się jak najszybciej wrócić do zdrowia, okazało się, że aktor ma również poważne problemy z drugim biodrem. Gwiazdor zaczął mieć problemy z poruszaniem się i jak ujawnił tygodnik „Na Żywo”, będzie musiał przejść kolejny zabieg.” – czytamy w portalu Pikio, który powołuje się na doniesienia tygodnika „Na Żywo”.

Póki co, Piotr Fronczewski odwleka zabieg. Zdaniem „Na Żywo” będąc w grupie ryzyka, obawia się zakażenia koronawirusem. Niemniej jednak, prędzej czy później, jak donosi informator tygodnika, Fronczewskiego zabieg i tak czeka. W przeciwnym razie ciężko będzie mu wrócić na deski ukochanego przez siebie teatru.

Źródło: Na Żywo, Pikio

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Grabowski pożegnał Ryszarda Kotysa. Czy to już koniec „Świata według Kiepskich”?
  2. Kolejny skoczek z koronawirusem. Kadra w rozsypce przed Willingen
  3. Padła mocna obietnica. Dodatkowe bony dla osób powyżej 40 roku życia
  4. Naukowcy biją na alarm. Nieoczekiwane powikłania po koronawirusie. Nikt o tym nie mówi
  5. Szczere słowa Billa Gatesa o koronawirusie. Wie, co szykuje nam przyszłość?

 

Zobacz również: