Jackowski o rządzie
Jasnowidz Jackowski znów miał wizję

Krzysztof Jackowski przyzwyczaił nas już do kontrowersyjnych wizji. Jedne się sprawdzają, a inne są zwyczajnie przestrzelone. Jak będzie tym razem? Jasnowidz Jackowski odniósł się do tego, co jego zdaniem, ma wydarzyć się wkrótce w Polsce. Straszliwe proroctwo i upadek rządu Prawa i Sprawiedliwości.

Jasnowidz Jackowski o najbliższych wydarzeniach w Polsce

Wygląda na to, że rząd Prawa i Sprawiedliwości znów jest w opałach. Z jednej strony problemy ze szczepionkami na koronawirusa, do tego przedłużenie obostrzeń, co nie podoba się części społeczeństwa, a także publikacja uzasadnienia do orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego w sprawie prawa aborcyjnego, która to znów na ulice „wyciągnęła” kobiety. Czy właśnie zaczyna się spełniać proroctwo Krzysztofa Jackowskiego mówiące o końcu rządu Prawa i Sprawiedliwości? Jasnowidz ma dużo bardziej przerażającą wizję tego, co ma wydarzyć się wkrótce.

„Nie będzie tak naprawdę od razu wyborów. Tylko na jakiś czas powstanie coś, co będzie graniczyło z racją Konstytucji.” – przyznał tajemniczo Jasnowidz Jackowski, by po chwili ujawnić więcej szczegółów swojej wizji.

„Powstanie jakaś grupa rządząca. Nawet nie zastępczy rząd. To będzie prawnie bardzo dyskusyjne. Z jakichś względów – być może przez pandemię – nie będzie wyborów, a to będzie zabieg celowy” – dopowiedział Jackowski. Wielu dostrzega w tym sugestię, że to naród może obalić rząd Prawa i Sprawiedliwości. Sam Jasnowidz nie odważył się jednak na takie słowa.

To jednak nie jedyna wizja Jackowskiego. Kolejna z nich jest dużo bardziej przerażająca. Zdaniem Jackowskiego ludzkość czekają poważne zmiany, a pandemia jest dopiero ich początkiem. Czeka nas coś dużo bardziej przerażającego. „Powiem Wam zdanie, które od lat mi się kojarzyło i nie może być błędem. Krótko przed wielkim konfliktem ludzie w Polsce i na świecie będą bali się oddychać” – szokuje Jasnowidz Jackowski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Grabowski pożegnał Ryszarda Kotysa. Czy to już koniec „Świata według Kiepskich”?
  2. Szczere słowa Billa Gatesa o koronawirusie. Wie, co szykuje nam przyszłość?
  3. Prawo i Sprawiedliwość podjęło decyzję ws. Jadwigi Emilewicz. Przekazał ją Krzysztof Sobolewski

Zobacz również: