gwiadza TVP odchodzi

TVP żegna się z gwiazdą jednej ze swoich flagowych produkcji. Co ciekawe, popularny aktor odejdzie z serialu w spektakularnym stylu. Jesteśmy jednak niemalże pewni, iż większość widzów nie będzie zadowolona z formy tego pożegnania.

TVP traci swoją gwiazdę na rzecz innej stacji telewizyjnej

Mówiono o tym od dawna, jednak dopiero teraz poznaliśmy szczegóły. Krystian Wieczorek rezygnuje z głównej roli w popularnym „Komisarzu Aleksie”. Co ciekawe, pierwsze informacje na temat odejścia gwiazdy TVP pojawiły się w ubiegłym roku. To właśnie wtedy aktor pojawił się w obsadzie serialu Polsatu pod tytułem „Komisarz Mama”.

Oczywistym było, iż Krystian Wieczorek będzie musiał dokonać wyboru. W końcu gwiazda nie byłaby fizycznie w stanie grać główne role w trzech różnych serialach. Przypomnijmy bowiem, iż poza „Komisarzem Aleksem” i „Komisarzem Mamą”, aktor występuje w hicie TVP „M jak Miłość”.

Okazuje się, iż Krystian Wieczorek w końcu podjął decyzję. Jak podaje jeden z kolorowych magazynów, aktor po raz ostatni pojawi się w „Komisarzu Aleksie” w odcinku, który zostanie wyemitowany w TVP 13 listopada o godzinie 20.35.

Trzeba przyznać, że serialowy Piotr Górski odejdzie w spektakularny sposób. Wydaje się jednak, iż fanom może on się niezbyt spodobać. Otóż grana przez Krystiana Wieczorka postać umrze na skutek śmietrelnego postrzału. Główny bohater „Komisarza Aleksa” razem z ukochaną Lucyną będzie prowadził dochodzenie w sprawie zabójstwa młodej dziewczyny. Podczas jazdy do domu rodziców ofiary, komisarz niespodziewanie zatrzyma auto i oświadczy się swojej partnerce. Oczywiście Lucy przyjmie oświadczyny. Niestety, niedługo potem policjant zostanie zastrzelony na oczach ukochanej kobiety i wiernego czworonoga.

Z pewnością wielbiciele serialu zadają sobie pytanie co dalej z ich ulubioną produkcją. Otóż serial będzie kontynuowany. Przy czym pies Aleks zyska nowego opiekuna. U boku czworonoga pojawi się aktor znany z kultowej „Korony Królów” TVP. Chodzi o Wojciecha Czerwińskiego, którego widzowie telewizji publicznej mogą kojarzyć z roli kata Jędrzeja.

Źródło: Fakt, Świat Seriali

Zobacz również: