Hazal Subasi, gwiazda Więzień Miłości

Nie ma w Polsce w ostatnim czasie drugiego tak popularnego serialu, jakim jest „Więzień Miłości”. Hazal Subasi i Erkan Meric są dosłownie uwielbiani przez miliony telewidzów. Do tego stopnia, że fanów interesują nie tylko kreowane przez nich postacie Zehry i Omera. Fani coraz częściej zaglądają w życie prywatne tureckich aktorów. W czasach mediów społecznościowych dostęp do informacji jest znacznie ułatwiony. Mimo to i tak, w Internecie potrafi pojawiać się wiele sprzecznych informacji. Takie właśnie od kilku dni krążyły wokół Hazal. Sytuacja ponoć i dla niej samej robiła się powoli nie do wytrzymania. Aż w końcu, za pomocą jednego zdjęcia przerwała wszelkie spekulacje. 

Hazal Subasi zamknęła usta niedowiarkom

Serial „Więzień Miłości” pojawił się w Polsce w lutym 2019 roku i od tego czasu, bardzo szybko stał się hitem w ramówce TVP 2. Obecnie trwa jego trzeci sezon, a fani już nie mogą doczekać się najbliższego odcinka, aby śledzić losy Zehry i Omera.

Tymczasem w ostatnim czasie fanów „Więźnia Miłości” rozgrzewało coś jeszcze, a mianowicie plotki krążące wokół Hazal Subasi. Nie ma co ukrywać, że wielu fanów widziałoby ją w życiu prywatnym u boku Erkana Mericia. Hazal i Ekran byli przez jakiś czas parą, ale ostatecznie Subasi związała się z o wiele starszym Rizą Kocaoglu. To było nie w nos wielu fanom dlatego też część osób z nadziejami spoglądała na sygnały płynące z mediów społecznościowych Hazal Subasi.

Plotkowali oni o rozstaniu Hazal z Rizą, szukając kolejnych dowodów. A to brak wspólnych zdjęć, a to uśmiechnięta Hazal na tle wschodzącego słońca, co w opinii specjalisty ds. gestów miało świadczyć o sporych zmianach w życiu Turczynki. Wszystko okazało się jednak plotkami, wyssanymi dosłownie z palca.

Hazal Subasi wciąż jest z Rizą Kocaoglu. Świadczą o tym wspólne zdjęcia pary na urodzinowym przyjęciu Safy Haktanira. Fotki błyskawicznie obiegły turecki, a także polski Internet.

Gwiazda serialu „Więzień Miłości” ucina spekulacje

Według tureckich portali plotkarskich ponoć nawet sama gwiazda serialu „Więzień Miłości” prosiła o wykonanie co najmniej kilku zdjęć, aby uciąć wszelkie spekulacje o rzekomym rozstaniu z Rizą, gdyż stawało się to dla niej po prostu męczące.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Kalp kalbe karşı 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 #hazalsubasii #hazalsubasi #hazalsubaşı #rızakocaoğlu

Post udostępniony przez sevgi _dili (@dili_sevgi)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Geliyorrr resimlerr 😍😍😍😍😍😍😍 #hazalsubasii #hazalsubasi #hazalsubaşı

Post udostępniony przez sevgi _dili (@dili_sevgi)

Zresztą, zobaczcie sami na powyższe zdjęcia. W życiu Hazal Subasi wbrew wielu plotkom wszystko układa się jak najlepiej. W swoim towarzystwie zarówno serialowa Zehra, jak i Kocaoglu wyglądają na przeszczęśliwych.

Zobacz także:

Zobacz również: