Kamil Durczok

Choć wszyscy spodziewali się, że Łukasz Szumowski może opuścić Ministerstwo Zdrowia, to po jego odejściu wśród części Polaków zapanował smutek. Kamil Durczok przejawia jednak radość z takiego rozwoju sytuacji i w ostrych słowach komentuje zachowanie Szumowskiego. Czy minister zdrowia, którego dymisję lada moment przyjmie Mateusz Morawiecki, skieruje przeciwko dziennikarzowi sprawę do sądu, za słowa, które padły w jego kierunku? Niewykluczone.

Kamil Durczok w ostrych słowach o Łukaszu Szumowskim

Kamil Durczok, niegdyś między innymi dziennikarz Telewizji Polskiej znany jest ze swojej antypatii do Prawa i Sprawiedliwości. Nie może więc dziwić, że ucieszył się, kiedy z rządu odszedł Mateusz Morawiecki. Nikt jednak nie spodziewał się, że Durczok  przygotuje aż takie pożegnalne grzmoty dla Szumowskiego.

Handlarz bronią, sprzedawca oscypków i instruktor narciarski – biznesy Łukasza Szumowskiego (…) Dawno powinien wylecieć na pysk za jedno – uwiarygadnianie łgarstw Mateusza Morawieckiego, że koronawirus już nam nie grozi. Ach, jak się pięknie wił… – grzmi Kamil Durczok.

W mediach społecznościowych Durczoka oberwał nie tylko Łukasz Szumowski, ale także wspomniany wyżej Mateusz Morawiecki. Kamil Durczok kolejny raz zarzucił kłamstwo premierowi rządu PiS.

Ten Morawiecki to jednak nie potrafi mówić prawdy: Szumowski najbardziej zaufanym ministrem zdrowia w 30-leciu. Kłamstwo. Fakty: Zbigniew Religa w 2007 – 57% zaufanie. Szumowski w kwietniu br. 51%. A dziś – lepiej nie gadać – napisał Durczok.

GORĄCE TEMATY NA NEWSBOOK.PL:

  1. Kolejny minister odchodzi z rządu PiS. Rozpoczęła się prawdziwa rewolucja, kto następny?
  2. Piękna polityk SLD zaszalała. W sieci pojawiły się jej gorące zdjęcia i nagrania
  3. Naukowcy z NASA ostrzegają. Potężna asteroida coraz bliżej Ziemi. Znamy jej rozmiary i prędkość
  4. Borys Budka przestanie być przewodniczącym Platformy Obywatelskiej? Pojawia się zaskakujące nazwisko jego potencjalnego następcy
  5. Putin traci cierpliwość do Białorusi. Może dojść z pewnością do nagłego zwrotu akcji

Zobacz również: