Policja przeszukała dom popularnego, polskiego youtubera. Przeprowadzono także rewizję mieszkań kilku innych osób, które współtworzyły z nim kanał Lord Kruszwil.

W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli telefony, komputery oraz liczne dyski, które należały do twórców kanału.
Wszystkie znalezione przez śledczych nośniki zostaną poddane szczegółowej analizie biegłych. Chodzi o treści, związane z molestowaniem i wykorzystywaniem dzieci.

ZOBACZ!  Marcin Najman zawalczy ze znanym dziennikarzem? Jest oficjalne wyzwanie!

Zawiadomienie na temat działalności twórców kanału Lord Kruszwil wpłynęło do prokuratury na początku czerwca bieżącego roku. Dotyczy ono kilku filmów, na których twórcy nakłaniają 10-letniego chłopca, aby dotykał pośladki przechodzących kobiet i je oceniał.

Sieć partnerska, z którą współpracował dotąd Lord Kruszwil, zerwała z nim kontrakt. Kanał został także zablokowany przez platformę Youtube na okres 3 miesięcy. Twórcy zaczęli publikować filmy na nowym profilu.
Jak tłumaczył główny prowadzący kanał, Marek Kruszel, „chciał nagrać śmieszny filmik”.
– Myślę, że każda, chociażby troszeczkę myśląca osoba, wchodząc na taki film ogarnie, że to jest robione pod show, po to żeby się śmiać – tłumaczył Marek Kruszel, jeden z twórców.

ZOBACZ!  Policja apeluje do seniorów. Ostrzeż swoich bliskich, bezwzględni oszuści znów grasują

Przypomnijmy, że za wspomniany wyżej czyn sprawcom może grozić do 12 lat pozbawienia wolności.

 źródło: Radio Zet.pl

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ