16-letni Czeszka została brutalnie zgwałcona w Terezinie. Sprawcą jest afrykański migrant, który został zwolniony z więzienia w Dreźnie, a następnie deportowany z Niemiec. Tego samego dnie dokonał gwałtu na nastolatce.

Młoda ofiara zboczeńca  został przewieziony do szpitala. Ze względu na fakt, że ofiarą gwałtu  jest osoba małoletnia policja nie podaje więcej informacji do mediów.

Domniemanym gwałcicielem jest afrykański mężczyzna, który został aresztowany przez czeską policję.  Grozi mu do 10 lat więzienia.

Terezin jest małym miastem Czech w pobliżu granicy niemieckiej, z której odległość do Drezna wynosi około 92 km. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Republiki Czeskiej nie ma pojęcia, w jaki sposób nielegalny migrant z Afryki dostał się do Republiki Czeskiej.

Ten brutalny gwałt i  jego okoliczność podzieliły czeską opinii publiczną. Część społeczeństwa jest wzburzona faktem gwałtu na 16-letniej dziewczynie, podczas gdy innym przeszkadza, że o tym fakcie ​​ została poinformowana opinia publiczna.

eps

Zobacz również: