Policjanci zatrzymali dwie osoby, które w przymierzalni hipermarketu urządziły sobie piknik. 29-letnia Monika W. i 35-letni Mariusz K. zabrali z półek sklepowych zarówno rozmaite artykuły spożywcze, do tego alkohol i odzież. W przymierzalni zaczęli biesiadować. Jedli, pili, awanturowali się, a przy tym wszystkim dodatkowo niszczyli towary, poplamili ubrania, porozrywali opakowania, poodrywali metki. Zniszczenia oszacowano na kwotę ponad 700 złotych. Oboje usłyszeli zarzuty dokonania wspólnie i w porozumieniu uszkodzenia mienia.

Patrolowcy zostali wezwani na interwencję do hipermarketu. Tam pracownik ochrony wskazał kobietę i mężczyznę, którzy byli pod wpływem alkoholu. Przekazał policjantom, że chwilę wcześniej zaczęli się awanturować w przymierzani, do której udali się z ubraniami oraz innymi artykułami między innymi alkoholem i jedzeniem. I to właśnie przy tym alkoholu i zakąskach zabranych ze sklepowych półek biesiadowali. Wszystkie rzeczy zostały zniszczone, poplamione, artykuły miały porozrywane opakowania, poodrywane metki, część natomiast została zjedzona lub wypita. Wartość start została oszacowana na kwotę ponad 700 złotych. 29-letnia Monika W. i 35-letni Mariusz K. trafili do policyjnych cel.

Na podstawie zgromadzonych materiałów śledczy z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu przedstawili parze zarzuty dokonania wspólnie i w porozumieniu uszkodzenia mienia.
KSP

Zobacz również: