Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI prowadzą czynności identyfikacyjne n/n mężczyzny, którego zwłoki zostały ujawnione 4 grudnia 2016 roku na klatce schodowej przy ul. Łochowskiej 17. W ubraniu denata nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych personalnych.

Rysopis: wiek: około 40-50 lat, wzrost: około 165-170 cm, budowa ciała: otyła, włosy: ciemny blond, łysina czołowa, nos: duży skrzywiony w prawą stronę.
Znaki szczególne: na prawej ręce tatuaże: na palcach litery lub znaki; na zewnętrznej części dłoni ,,gwiazdki” około pięciu różnej wielkości, obok nich litery … KITAS; na przedramieniu tatuaż ,,DEVIL” oraz tatuaż w kształcie tzw. tribula; na lewej piersi tatuaż w kształcie herbu obejmujący lewy sutek; na szyi po prawej stronie pod prawym uchem tatuaż skorpiona; na brzuchu nad pępkiem tatuaż typu gwiazda pięcioramienna.
Denat ubrany był w szary sweter zapinany u góry na guziki, czarne buty sportowe z logo firmy ,,NIKE”, czarne skarpetki z jasnymi wzorami, czarne spodnie dresowe, na głowie czapka wełniana koloru niebieskiego ze wzorem ,,gwiazdek” w kolorze białym.
Osoby, które rozpoznały mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa VI tel. (22) 603-86-05, fax (22) 603-75-31 lub z najbliższą jednostką Policji.
KSP

Zobacz również: