AUSTRIA: Migrant zgwałcił nastolatkę udając policjanta

0

Ciemnoskóry sprawca zatrzymał 18-letnią dziewczynę, która przyjechała pociągiem na stację kolejową Linzer w swoim samochodzie i zgwałciła ją. Uczennica z okręgu Eferding w Górnej Austrii poinformowała o tym po gwałcie matkę. Policja prowadzi dochodzenie.

Zbrodnia miała miejsce w miniony  czwartek, o 8 rano, czyli w godzinach szczytu na stacji. Okazuje się, że  sprawca działał jako „policjant” w cywilu, który zwabił nastolatkę w białym mini do swojego samochodu.

18-latka wyszła z pociągu i chciał kontynuować podróż autobusem. Na stacji podszedł do niej 30-letni mężczyzna o ciemnej skórze i odezwa się do niej  po niemiecku, pokazał swoją legitymacje: – W pociągu był incydent z narkotykami. Muszę cię sprawdzić, czy nie masz narkotyków-  powiedział i wepchnął dziewczynę do samochodu. Następnie wywiózł ja w niewidoczny zakątek koło stacji.  Wtedy mężczyzna zaatakował dziewczynę i zgwałcił ją. 18-latka nie stawia oporu.

To  nie pierwszy gwałt w biały dzień.  Do poważnego gwałtu na głównym dworcu w Linz doszło zaledwie kilka miesięcy temu. Afgańczyk ubiegający się o azyl zaciągnął 18-latkę do ciemnego kąta w biały dzień i zgwałcił ją.

eps

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ