Zgwałcił matkę i teściową

0

Nigeryjczyk przyznał się, że zgwałcił matkę i byłą teściową. Twierdził, że zły duch nakłaniał go do gwałtu kobiet. David Shekari ma 32 lat,  oskarżył również alkohol o ataki na dwie kobiety w wieku 65 i 70 lat, które wtedy spały.

Powiedziałby policji, że opuściła go jego  żona, i ożeniła się z innym mężczyzną.

W przyprawiającym o mdłości zeznaniu opisywał krzyki matki po tym, jak obudziła się w czasie gwałtu.  Zgwałciłem moją matkę podczas festiwalu, kiedy się upiłem – powiedział podejrzany, który jest przetrzymywany przez agentów w Katari.

Podobno opowiadał, że poszedł też do domu matki swojej byłej żony w środku nocy i ją zgwałcił.

– Nie wiem, czy jestem zaklęty – powiedziałby śledczym –  Ale kiedy jestem pijany, pojawia się we mnie duch i wychodzę na miasto w poszukiwaniu kobiet, które gwałcę.

Shekari, który jest rolnikiem, powiedział policji w Nigerii, że jego żona porzuciła go z powodu jego „skłonności do gwałtów na starych kobietach”.

– Nie mogłem znaleźć żadnej starszej kobiety, którą bym zgwałcił  i kiedy wróciłem do domu, zastałem matkę śpiącą i ją  zgwałciłem. Moja matka krzyczała, gdy zobaczyła mnie na sobie, a nasi sąsiedzi przybiegli. Wszyscy widzieli, że jestem pijana, a kiedy byłem trzeźwy, błagałem ją, by mi wybaczyła, a ona to zrobiła.

Dodał: – Kiedy moja żona o tym usłyszała, była zła i opuściła dom i wróciła do swoich rodziców, później znalazła innego mężczyznę, który ją poślubił. Niedługo potem poszedłem na inny festiwal w społeczności mojej żony i znów się upiłem.

W środku nocy poszedłem do domu matki mojej byłej żony i zobaczyłem, jak śpi, to ją zgwałciłem. Kiedy kobieta obudziła się i zobaczyła mnie na sobie, wrzasnęła i przybiegli ludzie, którzy mnie złapali. Zostałem pobity jak nigdy wcześniej, zanim mnie przepędzono. Nie wiem, co mnie nachodzi, gdy jestem pijana. Ten duch skłania mnie do gwałtu na starych kobietach.

Podejrzany został aresztowany.

eps

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ