NIEMCY: Owcę poddano eutanazji po gwałcie dokonanym przez „ciemnoskórego mężczyznę”

0

Niemiecki hodowca owiec był mocno zszokowany, gdy przyszedł  karmić swoje zwierzęta. Na gorącym uczynku złapał mężczyznę, który odbywał stosunek z jedną z owiec.

Mężczyzna chciał nakarmić owce w Velden około piątej rano, kiedy dokonał szokującego odkrycia.  W miejscu karmienia hodowca owiec zobaczył mężczyznę klęczącego za jedną ze swoich owiec, w wyraźnej pozycji, jak podczas stosunku płciowego ze zwierzęciem.

Nieznajomy uciekł, gdy zauważył, że farmer go widział. Mężczyzna wpadł jednak na elektryczny płot, który odgradzał pastwisko owiec, a następnie uciekł w nieznanym kierunku.  Jednak na ogrodzeniu zostawił skarpetkę i słuchawkę. Przedmioty zostały zabezpieczone na potrzeby dochodzenia sądowego.

Wezwany weterynarz zdiagnozował kilka urazów owcy, które wyraźnie wskazywały na „akt sodomity”.

Według doniesień owca cierpiały z powodu pęknięcia odbytnicy poprzez akt seksualny.Zwierzę musiało zostać uśpione z powodu urazów.

Podejrzanego opisuje się jako ciemnoskórego mężczyznę, w wieku około 25 lat, o smukłej sylwetce. Policja w Vilsbiburg rozpoczęła dochodzenie (nr tel. 08741/96270).

Z pewnością nie jest to pierwszy gwałt na owcy w Niemczech. Ponad tydzień temu afrykański imigrant został aresztowany w niemieckim mieście Freiburg za gwałcenie kilku zwierząt i napaści seksualnej na trzy kobiety.

voe

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ