NIEMCY: 15 mężczyzn, uczestniczyło w gwałcie 18-latki

0

Kilka dni temu ujawniono informację o zbiorowym gwałcie do jakiego doszło  we Fryburgu. Dokonało go siedmiu Syryjczyków, wszyscy dobrze znani policji. W tym główny sprawca 21-letni Majid H. To on opublikował zdjęcie na Facebooku, na  którym pozuje  z karabinem  w Syrii. Wszyscy  zostali aresztowani, ujęto ich w ośrodkach dla uchodźców we Fryburgu.

Przestępstwo zostało popełnione 13 października, ale dopiero teraz zostało ujawnione. Gwałt  nastolatki trwał w sumie cztery godziny. dziennik Bild donosi, że być  może nawet dłużej. W sumie uczestniczyło w tym masowym gwałcie 15 mężczyzn!

Syryjczyk Majid H. dał młodej kobiecie, która była na imprezie techno ze znajomym, drink z narkotykami. Wówczas stała się bezbronna i nieprzytomna. Gdy narkotyki zaczęły działać Majid pierwszy zgwałcił dziewczynę. Potem zachęcił do tego  swoich przyjaciół, którzy byli w klubie.  Robili to  jeden po drugim, kobieta była gwałcona przez wiele godzin. Nieprzytomna  została zgwałcona przez 15 Syryjczyków.

Dzień później, 14 października, zgłosiła przestępstwo policji.

Podejrzani to Syryjczyków w wieku od 19 do 29 lat i 25-latek z niemieckim paszportem, który ma również pochodzenie migracyjne.  Aresztowania zostały poprzedzone analizą DNA sprawców.

 Tymczasem burmistrz Fryburga, Martin Horn podkreślił w piątek, że większość migrantów mieszkających w Niemczech przestrzega prawa. I nie należy pochopnie oceniać sprawców.

eps

BRAK KOMENTARZY

  1. Proponuję temu bursmistrzowi, Angeli Merkel i innym europejskim polityka którzy są odpowiedzialni za naruszenie suwerenności europejskich granic żeby poszli do tej dziewczyny, spojrzeli jej w oczy i powiedzieli żeby się nie martwiła bo większość imigrantów przeszczega prawa. Wstyd i żenada za to jak niszczy się europejska kulture, nasza suwerennośc i bezpieczeństwo. W imię czego ? Bo politycy muszą się pokazać na dobrodusznych? Czemu ich nie wezmą do swoich domów jak są tacy dobroduszni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ