Matka zastrzeliła pedofila przyłapanego w pokoju córki

1

53-latka strzałem w głową zabiła pedofila, gdy złapała go podczas ataku na córkę. Zboczeniec zmarł natychmiast. Mężczyzna, był zarejestrowanym przestępcą seksualnym.

Według ABC News, kobieta usłyszała zamieszanie w jej domu w Morgantown w Zachodniej Wirginii, więc chwyciła strzelbę i poszła zobaczyć co się dzieje. Po dotarciu do pokoju córki, podobno zobaczyła mężczyznę usiłującego zgwałcić dziewczynkę. Mężczyzna widząc matkę swojej ofiary zakatował ją. Kobieta w tej samej chwili strzeliła mu prosto w twarz.

Rzecznik policji powiedział: Śledczy przybyli na miejsce zdarzenia i znaleźli tam ciało człowieka. Ponieważ nasze śledztwo trwa, nadal nie możemy ujawnić nazwisk podejrzanego i jego ofiary, ale możemy potwierdzić, że zmarły figuruje w rejestrze przestępców seksualnych Zachodniej Wirginii.

– Czy możesz sobie wyobrazić, że rozpoczynasz konfrontację z gwałcicielem w sypialni twojego dziecka? Myślę, że wszyscy zgadzamy się, że dostał to na co zasłużył – skomentował zdarzenie jeden z mieszkańców Morgantown.

eps

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ