Przyszedł na posterunek policji z odciętą głową żony: Dałem jej całą miłość, jaką miałem

0

Mężczyzna, który odciął głowę swojej żony po oskarżeniu jej o cudzołóstwo, przyniósł ją na posterunek policji i przyznał się do morderstwa.

Hindus wyciągnął z torby odciętą i zakrwawioną głowę i machał nią, a oszołomieni policjanci  krzyknęli na niego, żeby się powstrzymał.

Zaskoczony policjant sfilmował cały incydent. Mężczyzna ma maczetę w jednej ręce i głowę swojej zmarłej żony w drugiej  – informuje  Mirror.

Mężczyzna wszedł na posterunek policji, w mieście Ajjampura w południowych Indiach i powiedział:  – To moja żona, proszę pana. Dałem jej całą miłość, jaką miałem.

Hindus wyciągnął głowę z torby, zanim powiedział policjantom, że żona rzekomo go oszukiwała i że stracił cierpliwość po tym, jak zobaczył ją z innym mężczyzną.

Policjanci musieli uspokoić mężczyznę, aby mogli spisać jego zeznania i wszcząć formalne dochodzenie w sprawie morderstwa.

Podinspektor Annamalai powiedział: – Ogólnie rzecz biorąc, wszyscy w rejonie Ajjampury, którzy popełniają morderstwa, poddają się policji, ale ktoś, kto wchodzi i stawia głowę na stole inspektora, jest dla nas czymś nowym.

eps

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ