Jarosław Kaczyński

W Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej kolejny raz doszło do skandalicznych scen. Posłowie i posłanki Koalicji Obywatelskiej oraz Lewicy w brutalny sposób potraktowały przemawiającego Jarosława Kaczyńskiego. „Pokaz chamstwa” – komentują internauci. W pewnym momencie Jarosław Kaczyński usłyszał w swoją stronę „Ty …”. Nie uwierzycie, jak zareagował.

Jarosław Kaczyński obrażany podczas wystąpienia w Sejmie

W Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej głos postanowił zabrać Jarosław Kaczyński. To kolejne mocne wystąpienie wicepremiera i prezesa Prawa i Sprawiedliwości po tym, jak ukazało się jego, można to powiedzieć orędzie.

Jarosław Kaczyński przekazał swój punkt widzenia na temat tego, co aktualnie dzieje się na polskich ulicach. Wyraźnie wskazał, że w obecnym czasie sytuacji epidemicznej w kraju, protesty nie są wskazane i nie powinny się odbywać. Są łamaniem prawa o zakazie zgromadzeń powyżej 5 osób. Ich pokłosie może być niewyobrażalne w skutkach i skończyć się utratą zdrowia czy śmierci wielu Polaków wskutek zakażenia koronawirusem.

Podczas swojego przemówienia Jarosław Kaczyński usłyszał wiele obraźliwych słów w swoim kierunku. Nie wszystkie je da się z pewnością zidentyfikować. Jednak w pewnym momencie jedna z posłanek rzuciła w kierunku Kaczyńskiego „Ty …”, co usłyszeć można na filmie na samym końcu naszego artykułu. Kaczyński, jak na wytrawnego gracza sceny politycznej zareagował ze stoickim spokojem.

„Może mnie Pani obrażać, ale nie jest Pani w stanie” – odpadł prezes Prawa i Sprawiedliwości, po czym kontynuował swoje wystąpienie. Nic sobie nie robił z wrzasków i skandalicznego zachowania chociażby posła Sławomira Nitrasa. W pewnym momencie Jarosław Kaczyński przeszedł do ostatecznego uderzenia, podniósł głos i wypalił w stronę opozycji: „Narażacie na śmierć mnóstwo ludzi. Jesteście przestępcami (…) Jest przestępstwo spowodowania niebezpieczeństwa powszechnego (…) Odpowiecie za to!” – wypalił Kaczyński.

Całą sytuację, a także skandaliczne zachowanie opozycji możecie zobaczyć na poniższym nagraniu.

  1. Lekarz zwariował czy mówi prawdę? W ten sposób leczy koronawirusa
  2. Jarosław Jakimowicz zbluzgał znanego celebrytę. „Mordę byś trzymał krótko”
  3. Co Polacy myślą o proteście kobiet? Zaskakujące wyniki sondażu

Zobacz również: