Kaczyński obrzucony błotem. „Ty ….”. Nie uwierzycie jak zareagował (WIDEO)

2
Jarosław Kaczyński

W Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej kolejny raz doszło do skandalicznych scen. Posłowie i posłanki Koalicji Obywatelskiej oraz Lewicy w brutalny sposób potraktowały przemawiającego Jarosława Kaczyńskiego. „Pokaz chamstwa” – komentują internauci. W pewnym momencie Jarosław Kaczyński usłyszał w swoją stronę „Ty …”. Nie uwierzycie, jak zareagował.

Jarosław Kaczyński obrażany podczas wystąpienia w Sejmie

W Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej głos postanowił zabrać Jarosław Kaczyński. To kolejne mocne wystąpienie wicepremiera i prezesa Prawa i Sprawiedliwości po tym, jak ukazało się jego, można to powiedzieć orędzie.

Jarosław Kaczyński przekazał swój punkt widzenia na temat tego, co aktualnie dzieje się na polskich ulicach. Wyraźnie wskazał, że w obecnym czasie sytuacji epidemicznej w kraju, protesty nie są wskazane i nie powinny się odbywać. Są łamaniem prawa o zakazie zgromadzeń powyżej 5 osób. Ich pokłosie może być niewyobrażalne w skutkach i skończyć się utratą zdrowia czy śmierci wielu Polaków wskutek zakażenia koronawirusem.

Podczas swojego przemówienia Jarosław Kaczyński usłyszał wiele obraźliwych słów w swoim kierunku. Nie wszystkie je da się z pewnością zidentyfikować. Jednak w pewnym momencie jedna z posłanek rzuciła w kierunku Kaczyńskiego „Ty …”, co usłyszeć można na filmie na samym końcu naszego artykułu. Kaczyński, jak na wytrawnego gracza sceny politycznej zareagował ze stoickim spokojem.

„Może mnie Pani obrażać, ale nie jest Pani w stanie” – odpadł prezes Prawa i Sprawiedliwości, po czym kontynuował swoje wystąpienie. Nic sobie nie robił z wrzasków i skandalicznego zachowania chociażby posła Sławomira Nitrasa. W pewnym momencie Jarosław Kaczyński przeszedł do ostatecznego uderzenia, podniósł głos i wypalił w stronę opozycji: „Narażacie na śmierć mnóstwo ludzi. Jesteście przestępcami (…) Jest przestępstwo spowodowania niebezpieczeństwa powszechnego (…) Odpowiecie za to!” – wypalił Kaczyński.

Całą sytuację, a także skandaliczne zachowanie opozycji możecie zobaczyć na poniższym nagraniu.

 1. Lekarz zwariował czy mówi prawdę? W ten sposób leczy koronawirusa
 2. Jarosław Jakimowicz zbluzgał znanego celebrytę. „Mordę byś trzymał krótko”
 3. Co Polacy myślą o proteście kobiet? Zaskakujące wyniki sondażu

2 KOMENTARZE

 1. Kaczynski to chory czlowiek
  tak samo, jak Hitler – aparacik nie dziala, to dostaje p..dolca
  niestety, wskutek poteznej propagandy, nienormalnosc stala sie w Polsce normalnoscia
  ludzie sie dziwia, bo wierza, ze swiat zachodni jest zgnily, bo tak im w glowy to wsadzaja
  tymczasem wlasnie w duzej czesci panstw panuje normalnosc, a u nas panstwo wyznaniowe (choc teoretycznie sie tego nie ujawnia)
  sa na swiecie rozne rezimy, ale ten jest zdecydowanie najbardziej glupi
  trefni sedziowie, ktorzy dzialali w przybudowkach PZPR, nie znaja sie na swojej robocie i sadza kukulcze jajo a reszta doktrynerow wraz z Piotrowiczem (PZPR) i Ziobro (syn partyjnego kacyka z PZPR) spija z dziubka Kaczynskiego i udaje, ze trzeba zajumac sady, bo rzekomo sa PZPRowskie
  niejaki Patryk Jaki nie przepuscil jednego sedziego do SN, bo „odkryl”, ze nalezal kiedys do partii
  cos wam towarzyszu Jaki wech szwankuje, jak nie czujecie skad przyszli Przylebska, Sochanski etc

ZOSTAW ODPOWIEDŹ