Tomasz Sekielski znany ze swoich bezpośrednich, za zarazem kontrowersyjnych przekazów zabrał głos na temat ostatnich wydarzeń. Dziennikarz udostępnił wymowny film z udziałem Jarosława Kaczyńskiego.

Ostatnie wydarzenia w Polsce nie wróżą nam dobrej przyszłości. Rząd wprowadza zamianę za zmianą, społeczeństwo bierze sprawy w swoje ręce – głównie jeśli chodzi o ostatnią decyzję Trybunału Konstytucyjnego w sprawie ustawy aborcyjnej. Ponadto swoje pięć groszy dokładają oczywiście polskie media uzbrojone jedynie w słowo pisane.

Najbardziej aktualnym tematem, który już znalazł się na językach Polaków jest ostatnie wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego. Bowiem to właśnie prezes Prawa i Sprawiedliwości znalazł się na celowniku.

W TYM TEMACIE: Kaczyński przegiął? Wiemy co powiedział w Sejmie do posłanek opozycji

Tomasz Sekielski udostępnił film z Kaczyńskim

Tomasz Sekielski nieraz już zaskakiwał swoimi materiałami. Najlepszymi przykładami są ostatnie produkcje obu braci Sekielskich „Zabawa w chowanego” czy ” Tylko nie mów nikomu”.

Tym razem jednak dziennikarz skupił się na filmie trwającym jedynie niecałe 5 minut. Nagranie udostępnił o n na swoim youtube’owym kanale SEKIELSKI. Jest na tak wymowny, że bardziej się już nie da – to jedyne co przychodzi nam do głowy. Wszelkie wątpliwości rozwiewa wpis od autora. Krótko mówiąc – wystarczy oglądnąć, nawet sam początek. Co wy o tym myślicie?

„Ostatnie wystąpienie Prezesa Kaczyńskiego nasuwa jak najgorsze i ponure skojarzenia z naszej historii. Szczucie na własnych obywateli nigdy nie kończyło się dobrze. Nie wiem, czy „emerytowany zbawca narodu” zdaje sobie sprawę, jak bardzo przypomina pewnego Generała. Do dziś wspominając lata 80-te ubiegłego wieku mówi się o wojnie „polsko-jaruzelskiej”, czy kiedyś opowiadając o 2020 roku będziemy mówić o wojnie „polsko-kaczyńskiej”?” – czytamy w opisie pod filmem Sekielskiego.

ZOBACZ TEŻ: Krakowski Strajk Kobiet. Policjanci zdjęli kaski i tarcze, aby pójść w proteście [WIDEO]

Zobacz również: