NORWEGIA: Nastolatek zginął zasztyletowany przez migranta

1

18-letni pracownik został zasztyletowany podczas pracy w supermarkecie Coop w Vadsø, w Norwegii – podaje portal VG.

Norweski nastolatek, Håvard Pedersen, został zamordowany przez 17-letniego afgańskiego migranta. Chociaż jego współpracownicy byli na miejscu, nie widzieli tego, co wydarzyło się w ciągu kilku sekund.

Służby ratunkowe i policja  po przybyciu do marketu Coop  w Vadsø, znaleźli zamordowanego Pedersena. Narzędzie zbrodni nie został jeszcze znaleziony.

Po czterogodzinnej pościgu, młody Afgańczyk został aresztowany. Jednak zaprzecza aby to on dokonał zbrodni. Policja ma jednak zapis z monitoringu, an którym widać  straszliwe morderstwo. Motyw jest nadal niejasna, ale policja nie wyklucza, że ​​morderstwo było zaplanowane.

Afgańczyk chodził do tej samej szkoły co ofiara, ale policja nie wie na razie nic na temat ich powiązań.

Migrant przybył do Norwegii w 2015 roku, posiada zezwolenie na pobyt. Był już zatrzymywany za nękanie dziewcząt w czerwcu.

voe

1 KOMENTARZ

  1. Kodeks karny powinien obejmować utylizację bandytów z maksymalnym wykorzystaniem ich podrobów, tkanek i płynów ustrojowych. Natomiast mózg powinien zostać wypreparowany i osadzony w akwarium z zastępczym płynem odżywczym po to aby skazany mógł odsiedzieć karę dożywocia i aby miał świadomość beznadziejności swojej sytuacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ