Polka załatwia się w samolocie na podłogę! Nie reaguje na uwagi załogi (FILM)

1

Internet obiegł filmik, na którym Polka załatwia swoją potrzebę fizjologiczną w samolocie, na podłodze, tuż przed kabiną pilotów.

Prawdopodobnie w związku z procedurami zabroniono jej załatwić się w toalecie w samolocie. Nie mogąc już wytrzymać wypróżniła się  na korytarzu, i to przed kabiną pilotów!

W czasie czynności fizjologicznej Polka rozmawiała z kimś przez swój telefonów. Przyznała wprost, że „leje w samolocie”. Mówi również, że w związku z tym zawiadomiono już policję, a po chwil zza kadru słyszymy prawdopodobnie głos stewardessy, która po angielsku upomina kobietę. Mówi, że to co robi jest obrzydliwe i prosi, aby wstała z podłogi i przestała sikać. Kobieta zgadza się, ale tłumaczy się tym, że nie mogła już wytrzymać i  zapytała o zgodę.

Jak podaje portal „The Daily Star”, Polka oddała mocz na pokładzie samolotu latającego w barwach Wizz Air podczas lotu z Warszawy do londyńskiego Luton. Miał on miejsce w sobotnie popołudnie.

Z policyjnego raportu wynika również, że 34-letnia Polka, której danych osobowych nie ujawniono, znajdowała się pod wpływem alkoholu.

W rozmowie z „Daily Star” przedstawiciel tanich linii lotniczych z Węgier przyznał, że podczas lotu Wizz Air W6 1309 „sikająca” pasażerka zachowywała się „niesfornie”. Podczas lądowania kobieta ignorowała polecenia załogi, co było powodem zgłoszenia tej sytuacji odpowiednim władzom.

„Po zejściu z pokładu, w oczekiwaniu na przybycie władz, sytuacja uległa eskalacji. Samolot tankował paliwo i właśnie z tego powodu nie było możliwe skorzystanie z toalety, co wynika z naszych standardowych procedur. W rezultacie zachowanie pasażerki stało się agresywne i obraźliwe dla załogi.” – czytamy w oświadczeniu Wizz Aira.

eps

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ