Biali południowoafrykańscy rolnicy zbierają broń, aby bronić siebie i swojej własności po tym, jak zmieniono konstytucję tego kraju, aby umożliwić konfiskatę gruntów (bez odszkodwań!) będących własnością białych farmerów.

Wniosek został wniesiony na początku tego roku przez Juliusa Malema, przywódcę radykalnej marksistowskiej partii Economic Freedom Fighters, i przeszedł w przeważającej liczbą 241 głosów przeciw 83. Ponieważ konstytucja została zmieniona, aby umożliwić rządowi przejęcie ziemi białym i jej redystrybucję według własnego uznania, to przemoc wobec białych gwałtownie wzrosła w tym kraju.

ZOBACZ!  Wielki obrońca wartości chrześcijańskich zatrzymany na nielegalnej seksimprezie. Węgrzy zszokowani, europoseł zrezygnował z madatu

Biali mieszkańcy RPA twierdzą, że rząd pozostawił im tylko dwie możliwości. Porzucić swoją ziemię, owoce pracy i wyemigrować do obcego kraju, z którym nie mają żadnego związku, bądź pozostańcie i walczcie. Zabij lub zgiń.

Zbliżająca się eskalacja przemocy zbliża kraj do wybuchu wojny domowej.

Biali farmerzy zbroją się i przygotowują do ewentualnej walki w ostatniej próbie ocalenia życia, które zbudowali dla siebie i swoich rodzin.

Jak podaje news.com.au: „Organizacje broniące praw obywatelskich oskarżyły EFF i ANC o podżeganie do ciągłych ataków na białych farmerów oraz do ekstremalnej brutalności, gwałtów i tortur – w ubiegłym roku ponad 70 osób zostało zabitych w ponad 340 atakach na białych” .

ZOBACZ!  Wielki obrońca wartości chrześcijańskich zatrzymany na nielegalnej seksimprezie. Węgrzy zszokowani, europoseł zrezygnował z madatu

Ernst Roets, zastępca szefa grupy ds. praw obywatelskich Afriforum, powiedział, że wniosek parlamentarny był pogwałceniem porozumienia z 1994 roku, w którym ANC obiecał ochronę interesów mniejszości po zakończeniu apartheidu.

– Ten ruch opiera się na zniekształconym obrazie przeszłości – powiedział Roets w oświadczeniu.  – Termin wywłaszczenie bez odszkodowania jest formą oszustwa semantycznego. To nic więcej niż kradzież rasistowska.

Wcześniej Louis Meintjes, przewodniczący grupy rolników Transvaal Agricultural Union, ostrzegł, że kraj ryzykuje zejście tą samą trasą co Zimbabwe , co pogrążyło ten kraj w skrajnie trudnej sytuacji ekonomicznej i głodzie po sankcjonowanej przez rząd czystce białych rolników w latach 2000.

ZOBACZ!  Wielki obrońca wartości chrześcijańskich zatrzymany na nielegalnej seksimprezie. Węgrzy zszokowani, europoseł zrezygnował z madatu

– Gdzie na świecie wywłaszczanie bez rekompensaty połączone z marnowaniem ziemi rolniczej, spowodowało zaufanie zagraniczne, wzrost gospodarczy i zwiększoną produkcję żywności? – pyta Meintjes. – Wywłaszczenie bez odszkodowania to kradzież .

mak

1 KOMENTARZ

  1. Do tego doprowadziła nagonka zachodnich państw w tym przede wszystkim USA ale i Unii Europejskiej na RPA. Było ciągle napominanie pouczanie i boikotowanie tego kraju za ustrój, no to dziś mamy dążenie do tego samego to tylko od drugiej strony. Ten kraj stanie się krajem upadłym. Jeszcze jeden przykład czym jest ideologia marxistowska ale i głupoty wyznawców demokracji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ