M jak miłość

Portal Pudelek donosi o szokującej i jakże niespodziewanej decyzji gwiazd „M jak miłość”. Mowa o Krystianie Wieczorku, który na planie „eMki” wciela się w rolę mecenasa Budzyńskiego oraz o Magdalenie Walach, kreującej postać prokurator Olszewskiej. 

Gwiazdy „M jak miłość” robią miejsce na nową przygodę

Od razu uspokajamy wszystkich fanów „M jak miłość”. Krystian Wieczorek i Magdalena Walach nie odchodzą z planu najpopularniejszego serialu w Polsce. Rezygnują jednak ze swoich ról w innej produkcji Telewizji Polskiej. Chodzi o serial „Komisarz Alex”, gdzie Wieczorek wciela się w postać tytułowego komisarza, a ważną rolę odgrywa także Magdalena Walach.

Krystian Wieczorek zgłosił nam, że dostał rolę w nowej produkcji konkurencyjnej stacji – pisze Pudelek, cytując wywiad Sławomira Jóźwika z Telewizji Polskiej dla gazety „Świat Seriali”.

[irp]

Z publikacji „Świata Seriali” wyczytamy też, co zamierza zrobić teraz produkcja „Komisarza Alexa”. To ważne, zwłaszcza w kontekście tego, że Krystian Wieczorek wcielał się w główną postać. Dla fanów serialu mamy dobrą informację – przygody „Komisarza Alexa” będą kontynuowane. 

Stacja rozpoczęła poszukiwania nowego odtwórcy opiekuna czworonożnego detektywa – czytamy.

[irp]

Nieco lepsze światło na odejście gwiazdy „M jak miłość” z innego serialu Telewizji Polskiej rzucił portal Pudelek. Dotarł do informatora, z bliskiego otoczenia Wieczorka, który twierdzi, że aktor narzekał na słabą jakość serialu i dlatego też zdecydował się go opuścić, szukając nowych wrażeń. Ciężko oceniać na ile wiarygodne są te doniesienia, ale warto się im przyjrzeć.

Według naszego źródła, ma być to spowodowane między innymi „słabą jakością” serialu – czytamy o powodach odejścia Wieczorka na Pudelku.

[irp]

Jak myślicie, kto może wcielić się w rolę nowego Komisarza Alexa i w jakim kierunku powinien teraz podążyć Krystian Wieczorek? Jedno jest pewne, jest zbyt ambitny, by ograniczyć się tylko do „M jak miłość”. Dajcie nam znać o swoich przewidywaniach w komentarzach. Z pewnością wszystko wyjaśni się w najbliższych dniach, a może i tygodniach.

[irp]

Zobacz również: