Facebook pyta użytkowników: Czy mężczyźni mogą prosić dzieci o wysłanie im nagich zdjęć?

0
Facebook, który ściga użytkowników za opinie o tzw. uchodźcach i blokuje zdjęcia matek karmiących piersią, zajął się promocja pedofilii.
Ostatnio FB  zadał użytkownikom w Wielkiej Brytanii pytanie, czy mężczyźni powinni mieć możliwość proszenia 14-letnich dzieci o wysłanie im zdjęć o charakterze seksualnym.
Portal społecznościowy postanowił przeprowadzić sondaż wśród swoich użytkowników i zapytał ich, czy mężczyźni powinni mieć możliwość zwracania się z prośbą do 14-letnich dzieci o zdjęcia o charakterze seksualnym.
Pytanie zadane przez Facebooka brzmi: „Istnieje wiele tematów i zachowań, które pojawiają się na Facebooku. W kontekście idealnego świata, do którego chciałbyś włączyć politykę Facebooka, jak zapatrujesz się na kwestię: prywatnych wiadomości, w których dorosły mężczyzna prosi 14-letnią dziewczynkę o zdjęcia o charakterze seksualnym”.
Tego typu pytanie skrytykowała w ostrych słowach brytyjska parlamentarzystka z ramienia Partii Pracy Yvette Cooper nazywając pytanie „głupim i nieodpowiedzialnym”.
Prośba dorosłych mężczyzn o przesłanie im seksualnych zdjęć skierowana do 14-latek jest nie tylko nielegalna, jest całkowicie niewłaściwa i kwalifikuje się do wykorzystywania dzieci.
eps

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ